Manželská postel z masivu SOFIA F111 180×200, masiv buk

26721 Kč

Český výrobek ano, Materiál masiv, Materiál masiv buk, Rozměr 180×200 cm, Barva – odstín přírodní lak, Barva – odstín bříza / javor, Barva – odstín bílá, Barva – odstín olše, Barva – odstín třešeň / calvados, Barva – odstín wenge, Barva – odstín světlé odstíny, Barva – odstín tmavé odstíny

Manželská postel z masivu SOFIA F111 180×200, masiv buk

Manželská postel z masivu SOFIA F111 180×200 je vyrobena tak, aby ranní vstávání bylo co nejpříjemnější a proto je postel vybavena nastavitelným kováním, které umožní nastavit výšku lehací plochy až na 65 cm při použití matrace o výšce 20 cm.

Veškeré hrany jsou dokonale zaobleny, díky kterým se nebudete moct otloukávat.

Postel SOFIA patří do nábytkové řady Ložnice SOFIA a FLORENCIA, která vyniká moderním designem i vysokou kvalitou opracování a je vyrobena z masivu buku v provedení cink (parketový vzhled) s povrchovou úpravou vodouředitelného atestovaného laku. Postel je možné nechat namořit z 20 různých odstínu.

Speciální nastavitelné kování zajišťuje nastavení roštu v rozmezí 7 cm.

Manželská postel je dodávána bez roštu a matrací. Do této postele můžete dokoupit buď jednu matraci 180×200 nebo dvě matrace 90×200. V kategorii matrace 1+1 zdarma najde matrace o rozměrech 90×200, které jsou k dostání v akčních cenách.

Neměli byste zapomínat, že k manželské posteli SOFIA lze doobjednat další prvky jako jsou noční stolky, komody, skříň a úložný prostor, které jsou nezbytnou součástí vaší ložnice.

Úložný prostor lze vybrat ze dvou variant, formou šuplíku či úložného boxu, ke kterému je zapotřebí mít čelní nebo boční výklopné rošty.

 

Máte zájem o tento výrobek v některém z nabízených odstínů barevného provedení a nejste si jisti, zda se vám bude zvolená barva líbit? V takovém případě vám můžeme zcela ZDARMA zaslat vybraný vzorek. Záleží nám na tom, ať si správně vyberete a jste pak se zakoupeným zbožím maximálně spokojeni. Pro zaslání vzorku potřebujeme znát vaší adresu a název vybraného odstínu. Tyto údaje nám můžete zaslat emailem na [email protected] nebo je vložit prostřednictvím tohoto formuláře.

Technické parametry:

šířka- 192 cm

výška čela u hlavy- 110 cm

výška čela u nohou- 50 cm

délka- 207 cm

výška k bočnici- 50 cm

nosnost- 2×130 kg

síla materiálu- 3-5 cm

dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Výrobce DOMESTAV
Český výrobek ano
Materiál masiv
Materiál masiv buk
Rozměr 180×200 cm
Barva – odstín přírodní lak
Barva – odstín bříza / javor
Barva – odstín bílá
Barva – odstín olše
Barva – odstín třešeň / calvados
Barva – odstín wenge
Barva – odstín světlé odstíny
Barva – odstín tmavé odstíny