Manželská postel dvoulůžko Denerys Live, lamino

16942 Kč

Materiál postelí BMB Lamino – Akát, Materiál postelí BMB Lamino – Ořech, Materiál postelí BMB Lamino – Buk, Materiál postelí BMB Lamino – Bříza, Materiál postelí BMB Lamino – Dub bardolino, Materiál postelí BMB Lamino – Ořech natur, Materiál postelí BMB Lamino – Bílá, Český výrobek ano, Termín expedice ( old ) 4-6 týdnů, Materiál laminovaná deska, Rozměr 180×200 cm, Rozměr 180×200 cm

Manželská postel dvoulůžko Denerys Live, lamino

Postel dvoulůžko Denerys Live – kvalitní pevná postel

Postel dvoulůžko Denerys Live patří mezi kvalitní postele české výroby. Na výrobu postele Denerys Live jsou použity kvalitní laminované desky o velké síle 3,2 cm s odolnými ABS hranami.

Zvýšená postel Denerys Live se vyrábí ve standardním rozměru 180×200 a 160×200 cm. Na zakázku je ji možno vyrobit v prodloužené verzi délky 210 cm a 220 cm. Poměr cena / užitná hodnota je zde na velmi dobré úrovni a proto můžeme tuto postel určitě každému doporučit.

 

Snadná manipulace i montáž

Dvoulůžková postel Denerys Live je dodávána v rozloženém demontovaném stavu – jednotlivé části ( čela, bočnice ) jsou zabaleny v pevných kartónových obalech. Díky takovému balení je manipulace s postelí velmi snadná – jednotlivé balíky může přenášet a stěhovat jedna osoba.

Součástí balení je krabička s kováním i montážní návod v grafické obrázkové podobě. Montáž postele je ideální provádět ve dvou osobách. Dle naší zkušenosti však jeden více zručný člověk zvládne taky. Pro montáž postele není potřeba vlastnit žádné speciální nářadí ( doporučuje se kladívko na zatloukání kolíků). Při montáži nebudete potřebovat lepidlo, postel Denerys Live tak můžete v budoucnu kdykoli zpětně rozložit a přestěhovat.

 

Elegantní design a kvalitní zpracování postele Denerys Live

Rám postele Denerys Live je vyroben z odolných laminovaných desek velké tloušťky 3,2 cm. Středová výztuha je tvořena masivní deskou s podpěrnou nohou. Díky tomuto podepření je postel dostatečně pevná a odolná. Tloušťka použitého lamina 3,2cm je u rámu dostatečně silná tak, aby postel bezproblému unesla dvě osoby o celkové hmotnosti 260 kg.

Všechny hrany jsou opatřeny tzv. ABS hranou.

Na výběr je k dispozici několik odstínů dřeva. Mezi velmi oblíbené dezény patří například akát, dub bardolino, ořech nebo univerzální buk. Foto je ilustrační.

Konečný design postele Denerys Live si zvolíte sami.

Dominantní hlavové čelo je kombinaci lamina a čalounění z kvalitní koženky. Středová čalouněná část je formována do velkého převislého polštáře, který je k čelu pevně připevněn. Výška hlavového čela je 105 cm, takže se o něj můžete pohodlně opřít například s polštářem za hlavou. Výška čela u nohou a bočnice je 52 cm.

 

Pevný rám a možnost nastavení výšky lehací plochy

Spojení čel a bočnic je zajištěno pomocí dvojice hlavních spojovacích šroubů a dřevěných kolíků.

Zvýšená postel Denerys Live nabízí možnost nastavení výšky lehací plochy. Výškové nastavení je řešeno kovovými patkami, které jsou přišroubovány k bočnici. Tyto patky lze lehce vyháknout a opět zaháknout do jedné ze 4 poloh – díky tomu si můžete nastavit výšku lehací plochy dle vašich potřeb.

Do postele je potřeba vložit dřevěné nebo lamelové rošty v rámu ( nejsou v ceně )

V přídadě, že do postele s lamelovým roštem vložíte ca 20 cm vysoké matrace, bude výsledná výška ložné plochy ca 58-65 cm nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel nejen pro starší osoby.

Matrace, rošty a dekorace NEJSOU zahrnuty v ceně postele.

Hlavní technické údaje :

Délka-208 cm
Šířka-169 cm / 189 cm
Výška k bočnici- 50 cm
Výška čela u hlavy-105 cm
Výška čela u nohou- 52 cm
Tloušťka materiálu: 32 mm
Nosnost: 2x 130 kg
Dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Výrobce BMB
Materiál postelí BMB Lamino – Akát
Materiál postelí BMB Lamino – Ořech
Materiál postelí BMB Lamino – Buk
Materiál postelí BMB Lamino – Bříza
Materiál postelí BMB Lamino – Dub bardolino
Materiál postelí BMB Lamino – Ořech natur
Materiál postelí BMB Lamino – Bílá
Český výrobek ano
Termín expedice ( old ) 4-6 týdnů
Materiál laminovaná deska
Rozměr 180×200 cm
Rozměr 180×200 cm