Magnat Magnat Visco topper k matraci 90 x 200 x

1690.00 Kč

Výrobce Magnat, Výška 3 cm, Šířka 90 cm, Délka 200 cm, Základní materiál matrace líná viscoelastická (paměťová) pěna, Potah pratelný, 40 °C, snímatelný, Distribuce CZ, , , , ,

Magnat Magnat Visco topper k matraci 90 x 200 x

„Vylepšete svou spánek a přineste si do své ložnice nádech luxusu a pohodlí.“

Visco topper k matraci 90 x 200 x 3 cm
Objevte dokonalý spánek s naším vylepšeným topperem na matraci s gumovými úchyty a vysoce přizpůsobitelnou pěnou. Využíváme inovativní materiál Memory-Visco, který reaguje na tlak a teplo, což zaručuje absolutní komfort a podporuje dokonalé přizpůsobení tvaru vašeho těla. Uvolněte své svaly a vychutnejte si blaženou relaxaci díky úžasným vlastnostem tohoto topperu. Hypoalergenní materiály použité při výrobě topperu zajišťují nejen nejvyšší kvalitu, ale také bezpečnost pro všechny naše zákazníky. Polyuretanová pěna redukuje riziko napadení roztoči, což je obzvláště významné pro alergiky.
Potah Jersey – vyrobený z bavlněné a polyesterové pleteniny, dodává našemu topperu neuvěřitelnou jemnost a dotek. Navíc potah snižuje výskyt bakterií a plísní, a díky jeho hypoalergenním vlastnostem poskytuje bezpečný spánek pro všechny alergiky. Zapínání na zip umožňuje snadné sejmutí potahu a jeho praní při teplotě do 40ºC, čímž zajišťuje maximální hygienu pro vaše spaní.

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Výška 3 cm
Šířka 90 cm
Délka 200 cm
Základní materiál matrace líná viscoelastická (paměťová) pěna
Potah pratelný, 40 °C, snímatelný
Distribuce CZ