Magnat Magnat Postel Brita 90x + sendvičová matrace + rošt

3990.00 Kč

Výrobce Magnat, Set postele ano, Úložný prostor ne, Čelo ano, Šířka 98 cm, Délka 207 cm, Tloušťka materiálu 2.5 cm, Prostor pro šuplík 21 cm, Vnitřní šířka postele 90 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Výška uložení roštu 25 cm, Materiál Borovice

Magnat Magnat Postel Brita 90x + sendvičová matrace + rošt

„Originální design za skvělou cenu!“

Borovicová postel Brita
Hlavními přednostmi postele Brita o rozměrech 90 x 200 cm jsou její design a cenová dostupnost. Díky svému atraktivnímu vzhledu a vysokému designovému čelu přináší do interiéru zvláštní půvab a estetickou hodnotu. Tato postel je navržena s důrazem na vkus a stylový vzhled, který se skvěle hodí do různých typů ložnic nebo pokojů.
Postel je vyrobena z masivního borovicového dřeva s tloušťkou materiálu 2,5 cm, což jí zajišťuje pevnost a stabilitu. Postel je pečlivě ručně broušena a dvakrát lakována bezbarvým polomatným lakem, splňujícím všechny evropské normy.
Další výhodou je její cenová dostupnost. Postel Brita nabízí skvělou hodnotu za peníze, aniž by se musela kompromisovat s kvalitou. Je cenově přístupná a přitom zajišťuje trvanlivost a stabilitu díky svému masivnímu borovicovému dřevu a pečlivému zpracování.
Díky kombinaci designu a cenové dostupnosti je postel Brita ideální volbou pro ty, kteří hledají atraktivní a kvalitní postel za příjemnou cenu.
Tuto postel je možné objednat s různými povrchovými úpravami. Máte možnost vybrat si z různých moření, jako je olše, dub nebo ořech. Alternativně je také k dispozici kvalitní bílý lak. Všechny povrchové úpravy, které nabízíme, prošly důkladným atestem a plně splňují přísné evropské normy.
Rošt Easy NV
Skladný a vtipně řešený prkenný rošt Easy NV zajistí matraci perfektní větrání. Rošt se skládá z dvanácti latí o šíři 6 cm, které jsou pečlivě u

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Set postele ano
Úložný prostor ne
Čelo ano
Šířka 98 cm
Délka 207 cm
Tloušťka materiálu 2.5 cm
Prostor pro šuplík 21 cm
Vnitřní šířka postele 90 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Výška uložení roštu 25 cm
Materiál Borovice