Magnat Magnat Postel Ania 90 x

1690.00 Kč

Výrobce Magnat, Distribuce CZ, Délka 207 cm, Vnitřní šířka postele 90 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Výška uložení roštu 25 cm, Tloušťka materiálu 2,5 cm, Šířka 90 cm, Materiál Borovice, Prostor pro šuplík 21 cm, Výška předního čela (nohy) 50 cm, Výška zadního čela (hlava) 50 cm

Magnat Magnat Postel Ania 90 x

Ideální volba pro dětské nebo studentské pokoje. Přinese do Vašeho pokoje kvalitní a pohodlný kousek nábytku.

Postel Ania 90 x 200 cm
Jednolůžková postel Ania o rozměru 90 x 200 cm s dvěma stejně vysokými čely přinese do Vašeho pokoje nebo ložnice útulnou atmosféru díky svému rustikálnímu, přesto jednoduchému designu. Tato masivní postel je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva, které zajišťuje pevnost a stabilitu díky tloušťce materiálu 2,5 cm. Tato postel se stala oblíbenou nejen mezi jednotlivci, ale také mezi penziony a hotely. Díky své pevné konstrukci a kvalitní povrchové úpravě se stala nedílnou součástí mnoha ubytovacích zařízení.
K této posteli doporučujeme zakoupit matraci a rošt o rozměru 90 x 200 cm. Masivní postele od výrobce Magnat jsou dodávány v demontovaném stavu. Postel je složena pomocí dvou kolíků a jednoho šroubu, které ji spojují ze všech čtyř stran. Součástí dodávky je jednoduchý a přehledný návod, který Vám pomůže s rychlou montáží, jež zabere pouhých 15 minut.
Tuto postel je možné objednat s různými povrchovými úpravami. Máte možnost vybrat si z různých moření, jako je olše, dub nebo ořech. Alternativně je také k dispozici kvalitní bílý lak. Všechny povrchové úpravy, které nabízíme, prošly důkladným atestem a plně splňují přísné evropské normy.

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Distribuce CZ
Délka 207 cm
Vnitřní šířka postele 90 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Výška uložení roštu 25 cm
Tloušťka materiálu 2,5 cm
Šířka 90 cm
Materiál Borovice
Prostor pro šuplík 21 cm
Výška předního čela (nohy) 50 cm
Výška zadního čela (hlava) 50 cm