Magnat Magnat Postel ANIA 160 x

2590.00 Kč

Výrobce Magnat, Distribuce CZ, Tloušťka materiálu 2.5 cm, Vnitřní šířka postele 160 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Výška předního čela (nohy) 50 cm, Výška zadního čela (hlava) 50 cm, Výška uložení roštu 25 cm, Výška bočnice 8 cm, , ,

Magnat Magnat Postel ANIA 160 x

Postel ANIA z masivního borového dřeva přidá do Vaší ložnice kvalitní a pohodlný kousek nábytku.

Postel Ania 160 x 200 cm
Postel Ania s dvěma stejně vysokými čely o rozměru 160 x 200 cm přinese do Vaší ložnice útulnou atmosféru díky svému rustikálnímu, přesto jednoduchému designu. Tato masivní postel je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva. S tloušťkou materiálu 2,5 cm je postel pevná a stabilní. Všechny dvoulůžkové postele, které nabízíme, jsou vybaveny středovou výztuhou a pátou podpěrnou nohou pro zvýšení stability.
K této posteli doporučujeme zakoupit matraci a rošt o rozměru 160 x 200 cm. Masivní postele od výrobce Magnat jsou dodávány v demontovaném stavu. Postel je složena pomocí dvou kolíků a jednoho šroubu, které ji spojují ze všech čtyř stran. Součástí dodávky je jednoduchý a přehledný návod, který Vám pomůže s rychlou montáží, jež zabere pouhých 15 minut.
Tuto postel je možné objednat s různými povrchovými úpravami. Máte možnost vybrat si z různých moření, jako je olše, dub nebo ořech. Alternativně je také k dispozici kvalitní bílý lak. Všechny povrchové úpravy, které nabízíme, prošly důkladným atestem a plně splňují přísné evropské normy.

dstavujeme Vám postel Ania o rozměrech 160/200 cm. Tato postel je vyrobena z masivního borovicového dřeva. Díky zpracování a tloušťce materiálu 2,6cm je postel pevná a stabilní.Všechny námi prodávané dvoulůžkové postele mají středovou výztuhu a tzv. pátou podpěrnou nohu.

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Distribuce CZ
Tloušťka materiálu 2.5 cm
Vnitřní šířka postele 160 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Výška předního čela (nohy) 50 cm
Výška zadního čela (hlava) 50 cm
Výška uložení roštu 25 cm
Výška bočnice 8 cm