Magnat Magnat Postel ADA 90 x + sendvičová matrace + rošt

3390.00 Kč

Výrobce Magnat, Distribuce CZ, Šířka 98 cm, Délka 207 cm, Vnitřní šířka postele 90 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Výška uložení roštu 25 cm, Čelo ne, Set postele ano, Úložný prostor ne, Tloušťka materiálu 2,5 cm, Materiál Borovice

Magnat Magnat Postel ADA 90 x + sendvičová matrace + rošt

Postel, matrace a rošt za výhodnou cenu! Ušetřete koupí postelového setu. 

Postel ADA 90 x 200 cm
Postel je vyrobena výhradně z přírodní borovice . K výrobě tohoto minimalistického kousku nábytku jsou využívány výhradně materiály, které splňují evropské normy ochrany životního prostředí. Od ostatních postelí se liší způsobem barvení. Lůžka jsou ručně barvená, broušená a znovu lakovaná, pouze tento postup zaručí požadovaný konečný výsledek. Postel vypadá dokonale a zachovává si svou původní strukturu. Tato lůžka jsou lakována matným ekologickým lakem.Dřevěná postel je velice pevná, odolná a precizně provedená.
Matrace Senza
Pokud váháte jakou matraci pořídit, tak bychom vám rádo doporučili tuto oboustrannou sendvičovou matraci Senza, která nabízí oboustranné použití s masážním profilem. Střed matrace je vyroben z vysoce kvalitního pojeného polyuretanu pro zajištění vyšší nosnosti. Ložní plochy jsou poté tvořeny PUR pěnou a jsou pokryty sedmizónovými anatomickými profily. Obě strany matrace mají tedy 7 zónovou anatomickou profilaci pro optimální podporu a provzdušnění lůžka, což napomáhá uvolnění svalstva. Matrace se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytuje oporu v oblasti krku a hlavy. Vyzkoušejte novou oboustrannou sendvičovou matraci Senza a užijte si maximální pohodlí při spánku.

sedm anatomických zón
oboustranná
kvalitní pěny a tvrdší jádro
doporučená nosnost: 120 kg
výška jádra matrace: 14 cm
střední tvrdost
doporučené uložení – pevný nebo

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Distribuce CZ
Šířka 98 cm
Délka 207 cm
Vnitřní šířka postele 90 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Výška uložení roštu 25 cm
Čelo ne
Set postele ano
Úložný prostor ne
Tloušťka materiálu 2,5 cm
Materiál Borovice