Magnat Magnat Postel ADA 160 x + sendvičová matrace + rošt

5590.00 Kč

Výrobce Magnat, Distribuce CZ, Šířka 168 cm, Délka 207 cm, Vnitřní šířka postele 160 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Výška uložení roštu 25 cm, Čelo ne, Set postele ano, Úložný prostor ne, Tloušťka materiálu 2,5 cm, Materiál Borovice

Magnat Magnat Postel ADA 160 x + sendvičová matrace + rošt

Tento kompletní postelový set vám nabízí skvělou hodnotu za výhodnou cenu! Ušetřete a získejte všechno, co potřebujete pro svůj spánek.

Postel ADA 160 x 200 cm
Tato postel je vyrobena výhradně z přírodní borovice a je skvělým minimalistickým kouskem nábytku. Při výrobě této postele jsou používány pouze materiály, které splňují evropské normy ochrany životního prostředí. Jedinečnost této postele spočívá v jejím způsobu barvení. Lůžka jsou ručně barvená, broušená a opětovně lakovaná, což zajišťuje dokonalý konečný výsledek. Postel vypadá ohromujícě a stále zachovává svou původní strukturu. Dřevěná postel je nejen pevná a odolná, ale také precizně provedená.
Můžete si objednat tuto postel s různými povrchovými úpravami. Máte možnost vybrat si z různých druhů moření, jako je olše, dub nebo ořech. Alternativně je také k dispozici kvalitní bílý lak. Všechny povrchové úpravy, které nabízíme, prošly důkladným atestem a plně splňují přísné evropské normy.
Rošt Easy NV
Skladný a vtipně řešený prkenný rošt Easy NV zajistí matraci perfektní větrání. Rošt se skládá z dvanácti latí o šíři 6 cm, které jsou pečlivě umístěny a poskytují optimální podporu a pohodlí pro váš spánek.
Matrace Senza
Pokud váháte jakou matraci pořídit, tak bychom vám rádo doporučili tuto oboustrannou sendvičovou matraci Senza, která nabízí oboustranné použití s masážním profilem. Střed matrace je vyroben z vysoce kvalitního pojeného polyuretanu pro zajištění vyšší nosnosti. Ložní plochy jsou poté tvořeny PUR pěnou a jsou pokryty sedmizónovými anatomickými profily

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Distribuce CZ
Šířka 168 cm
Délka 207 cm
Vnitřní šířka postele 160 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Výška uložení roštu 25 cm
Čelo ne
Set postele ano
Úložný prostor ne
Tloušťka materiálu 2,5 cm
Materiál Borovice