Magnat Magnat ní tří šuplíková komoda Classic 3S

5490.00 Kč

Výrobce Magnat, Distribuce CZ, Výška 78 cm, Šířka 80 cm, Hloubka 42 cm, Materiál Masiv, Velikost Široké, Zavírání Se šuplíky, Nožičky Ano, , ,

Magnat Magnat ní tří šuplíková komoda Classic 3S

Kvalitní dřevěný nábytek pro elegantní interiér.

Masivní komoda Classic 3S
Komoda 3S je vyrobena z masivního borovicového dřeva, což zajišťuje její robustní konstrukci a dlouhou životnost. Její ergonomický tvar umožňuje efektivní organizaci uložených věcí. Tato komoda disponuje třemi prostornými šuplíky, které poskytují dostatek úložného prostoru pro vaše osobní předměty. Díky výsuvům se zásuvky snadno vysouvají s mimořádnou lehkostí, což přináší větší pohodlí při používání. Minimalistický design komody se skvěle hodí do různých interiérů, a díky přírodnímu materiálu přináší vkusný dekorativní prvek.
Pro výrobu této komody používáme kvalitní borovicové dřevo a aplikujeme trojnásobné lakování s použitím ekologických laků, což zajišťuje ochranu dřeva a příjemný vzhled.
Komodu 3S g42 je možné objednat s různými povrchovými úpravami. Můžete si vybrat z různých moření, jako je olše, dub nebo ořech. Alternativně je také k dispozici kvalitní bílý lak. Všechny nabízené povrchové úpravy prošly důkladným atestem a plně splňují přísné evropské normy.

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Distribuce CZ
Výška 78 cm
Šířka 80 cm
Hloubka 42 cm
Materiál Masiv
Velikost Široké
Zavírání Se šuplíky
Nožičky Ano