Magnat Magnat Matrace Venus Max Coconut 120 x 200 x

4250.00 Kč

Výrobce Magnat, Složení matrace deska z kokosových vláken, izolační vrstva Filc, polyuretanová pěna, taštičkové pružiny, Vlastnosti matrace antialergický materiál, oboustranná s rozdílnou tuhostí, prémiová kvalita, Vhodná pro uložení na pevné desky, pevný lamelový rošt, Potah pratelný, 40 °C, snímatelný, Základní materiál matrace Pružinová matrace, Distribuce CZ, Výška jádra matrace 24 cm, Tuhost matrace (1-5) 3.5 – tvrdší, Počet anatomických/komfortních zón 7, Šířka 120 cm, Délka 200 cm

Magnat Magnat Matrace Venus Max Coconut 120 x 200 x

„Nechte matraci Venus Max zlepšit váš spánek.“

Matrace Venus Max Coconut 120 x 200 x 24 cm
Zážitek z odpočinku díky matraci Venus Max je prostě nezapomenutelný. Tato matrace je skutečným mistrem přizpůsobení se tělu a poskytuje maximální pohodlí díky svým inovativním vlastnostem.
Hlavní vrstva matrace je složena z taštičkových pružin, které jsou rozděleny do 7 zón tvrdosti. Díky této inteligentní konstrukci se matrace dokonale přizpůsobí tvaru siluety, ať už při leže na boku, na zádech nebo na břiše. Každá pružina je navíc umístěna v samostatné kapse, což zaručuje, že každá z nich reaguje na zatížení nezávisle na ostatních. To znamená, že každá část těla dostane přesně tu správnou podporu, kterou potřebuje.
Matrace Venus Max je navíc oboustranná, což znamená, že si můžete vybrat mezi dvěma různě tvrdými povrchy. To nejenže prodlužuje životnost matrace, jelikož střídáte její strany a snižujete riziko vzniku opotřebení, ale také vám tato vlastnost umožňuje přizpůsobit si spánek podle svých preferencí. Na tvrdší straně matrace poté najdete podpůrnou vrstvu z kokosových vláken, která zvyšuje stabilitu a odolnost matrace. Na obou stranách matrace poté vrstvu polyuretanové pěny, která nabízí optimální oporu po celé délce páteře.
Jedním z důležitých faktorů pro kvalitní spánek je správné odvětrávání matrace. Matrace Venus Max je proto doplněna o speciální vrstvu Filcu, která zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu a odvádí přebytečnou vlhkost. To pomáhá udržet matraci suchou a čistou po dlouhou dobu.
Naším cílem je zajist

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Složení matrace deska z kokosových vláken, izolační vrstva Filc, polyuretanová pěna, taštičkové pružiny
Vlastnosti matrace antialergický materiál, oboustranná s rozdílnou tuhostí, prémiová kvalita
Vhodná pro uložení na pevné desky, pevný lamelový rošt
Potah pratelný, 40 °C, snímatelný
Základní materiál matrace Pružinová matrace
Distribuce CZ
Výška jádra matrace 24 cm
Tuhost matrace (1-5) 3.5 – tvrdší
Počet anatomických/komfortních zón 7
Šířka 120 cm
Délka 200 cm