Magnat Magnat Matrace Foster Max 90 x 200 x

3890.00 Kč

Výrobce Magnat, Složení matrace izolační vrstva Filc, líná viscoelastická (paměťová) pěna, polyuretanová pěna, taštičkové pružiny, Vlastnosti matrace antialergický materiál, oboustranná, prémiová kvalita, Vhodná pro uložení na pevné desky, pevný lamelový rošt, Potah pratelný, 40 °C, snímatelný, Základní materiál matrace Pružinová matrace, Distribuce CZ, Výška jádra matrace 24 cm, Tuhost matrace (1-5) 3 – středně tvrdá, Počet anatomických/komfortních zón 7, Šířka 90 cm, Délka 200 cm

Magnat Magnat Matrace Foster Max 90 x 200 x

„Maximální odpočinek díky matraci Foster Max.“

Matrace Foster Max 90 x 200 x 24 cm
Matrace Foster Max nabízí nejlepší kombinaci pohodlí a podpory, kterou si můžete přát. Hlavní vrstva matrace je vyrobena z taštičkových pružin, které se rozdělují do 7 zón tvrdosti, dokonale se přizpůsobujících vaší postavě. Každá pružina je umístěna ve vlastní kapse, což umožňuje nezávislou reakci na váš pohyb a zatížení. Tato matrace je navíc oboustranná, což prodlužuje její životnost. Můžete si vychutnat dva různé povrchy podle svých potřeb a přání. Díky použití speciální konstrukce je také zajištěna dostatečná ventilace, která udržuje výborné klima pro váš spánek.
Na jedné straně matrace je použita hypoalergenní polyuretanová pěna, která blokuje růst bakterií a mikroorganismů. Tato pěna je zvláště odolná díky své zvýšené tuhosti a vysoké pružnosti. Na druhé straně horní vrstvy matrace najdete termoelastickou pěnu Visco, takzvanou línou pěnu, která se přizpůsobuje teplotě a tlaku vašeho těla. Visco pěna uvolňuje napětí ve svalech krku, páteře i ramen, což vám přináší opravdu pohodlný a uvolněný spánek.
Mezi pružinami a pěnovou vrstvou je použita vrstva materiálu Filc, který má dlouhou životnost a slouží jako vynikající izolace. Tento materiál odděluje pružiny a pěnovou vrstvu, zajišťuje jejich správnou funkci a poskytuje větší pohodlí při spaní. S matrací Foster Max si užijete nejen spokojený a zdravý spánek, ale také výjimečný pocit luxusu a komfortu, který si zasloužíte.

individuální přizpůsobení díky pružinám v 7 zónách
dlouhá živo

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Složení matrace izolační vrstva Filc, líná viscoelastická (paměťová) pěna, polyuretanová pěna, taštičkové pružiny
Vlastnosti matrace antialergický materiál, oboustranná, prémiová kvalita
Vhodná pro uložení na pevné desky, pevný lamelový rošt
Potah pratelný, 40 °C, snímatelný
Základní materiál matrace Pružinová matrace
Distribuce CZ
Výška jádra matrace 24 cm
Tuhost matrace (1-5) 3 – středně tvrdá
Počet anatomických/komfortních zón 7
Šířka 90 cm
Délka 200 cm