Magnat Magnat Matrace Fauna Max 90 x 200 x

3290.00 Kč

Výrobce Magnat, Složení matrace izolační vrstva Filc, polyuretanová pěna, taštičkové pružiny, Vlastnosti matrace antialergický materiál, oboustranná, prémiová kvalita, Vhodná pro uložení na pevné desky, pevný lamelový rošt, Potah pratelný, 40 °C, snímatelný, Základní materiál matrace Pružinová matrace, Distribuce CZ, Výška jádra matrace 24 cm, Tuhost matrace (1-5) 3 – středně tvrdá, Počet anatomických/komfortních zón 7, Šířka 90 cm, Délka 200 cm

Magnat Magnat Matrace Fauna Max 90 x 200 x

„Revoluční matrace Fauna Max: Perfektní pohodlí pro váš spánek.“

Matrace Fauna Max 90 x 200 x 24 cm
Matrace Fauna Max je navržena s hlavní vrstvou tvořenou taštičkovými pružinami, které jsou rozděleny do 7 zón tvrdosti. Tento design umožňuje matraci přizpůsobit se postavě uživatele. Každá pružina je umístěna v samostatné kapse, což umožňuje nezávislou reakci pružin na zatížení. Díky tomu se matrace přizpůsobuje pohybům těla a poskytuje lepší podporu.
Matrace je oboustranná, což znamená, že je možné využít oba povrchy. Tato vlastnost výrazně prodlužuje životnost matrace, protože můžete pravidelně otáčet a obracet matraci, aby se rovnoměrně opotřebovala. V horních vrstvách matrace je použita polyuretanová pěna, která poskytuje vhodnou oporu po celé délce páteře. Tento materiál je vybrán s ohledem na kvalitu a spokojenost zákazníků. Použité materiály jsou také hypoalergenní, což znamená, že snižují riziko výskytu roztočů a umožňují alergikům klidný spánek.
Pružiny v matraci jsou vyráběny moderní technologií z hluboce tvrzeného materiálu, který je ohýbatelný za studena. Tato technologie zlepšuje funkční vlastnosti pružin a prodlužuje jejich životnost. Kapsy pružin jsou vyrobeny ze speciálně vybraného materiálu, který je odolný proti deformaci a má zvýšený koeficient pružnosti. Tím se zajišťuje, že pružiny si udržují svou původní formu a funkci po dlouhou dobu.
Mezi pružinami a pěnovou vrstvou je použita vrstva materiálu Filc, který má dlouhou životnost a slouží jako vynikající izolace

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Složení matrace izolační vrstva Filc, polyuretanová pěna, taštičkové pružiny
Vlastnosti matrace antialergický materiál, oboustranná, prémiová kvalita
Vhodná pro uložení na pevné desky, pevný lamelový rošt
Potah pratelný, 40 °C, snímatelný
Základní materiál matrace Pružinová matrace
Distribuce CZ
Výška jádra matrace 24 cm
Tuhost matrace (1-5) 3 – středně tvrdá
Počet anatomických/komfortních zón 7
Šířka 90 cm
Délka 200 cm