Magnat Magnat Matrace Bari 90 x 200 x

1090.00 Kč

Výrobce Magnat, Složení matrace PUR pěna, Vlastnosti matrace antialergický materiál, oboustranná, prémiová kvalita, Vhodná pro uložení na pevné desky, pevný lamelový rošt, polohovatelný lamelový rošt, Potah pratelný, 40 °C, snímatelný, Základní materiál matrace PUR pěna, Distribuce CZ, Výška jádra matrace 8 cm, Tuhost matrace (1-5) 2 – měkká, Šířka 90 cm, Délka 200 cm,

Magnat Magnat Matrace Bari 90 x 200 x

„Ponořte se do světa snů s naší matrací Bari.“

Matrace Bari 90 x 200 x 8 cm
Matrace s trvanlivou hypoalergenní polyuretanovou pěnou: prožijte nezapomenutelné pohodlí každou noc s naší matrací, která je stvořena s vášnivou péčí o vaše spokojené spaní. Hlavní vrstva matrace je vyrobena z vysoce kvalitní hypoalergenní polyuretanové pěny, která je nejen odolná proti deformacím, ale také poskytuje optimální podporu těla. Díky zvýšené tuhosti a vysoké pružnosti matrace Bari nabízí dokonalou kombinaci pevnosti a měkkosti, která se přizpůsobí vašim individuálním potřebám. Matrace je taktéž oboustranná, díky čemuž je prodloužena její životnost. 

hypoalergenní materiály
středně měkká polyuretanová pěna
oboustranné využití
trvanlivá a odolná matrace

Potah Toria – Potah Toria je mimořádně trvanlivý a odolný proti mechanickému poškození, zachovává si hypoalergenní vlastnosti, materiál zabraňuje výskytu bakterií a plísní. Je opatřen zipem, který umožňuje potah z matrace sejmout a lze jej prát až na 40˚C.

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Složení matrace PUR pěna
Vlastnosti matrace antialergický materiál, oboustranná, prémiová kvalita
Vhodná pro uložení na pevné desky, pevný lamelový rošt, polohovatelný lamelový rošt
Potah pratelný, 40 °C, snímatelný
Základní materiál matrace PUR pěna
Distribuce CZ
Výška jádra matrace 8 cm
Tuhost matrace (1-5) 2 – měkká
Šířka 90 cm
Délka 200 cm