Magnat Magnat Matrace Atlanta Max 160 x 200 x

5390.00 Kč

Výška matrace 24 cm, Složení matrace deska z kokosových vláken, PUR pěna, taštičkové pružiny, Vlastnosti matrace antidekubitní matrace, masážní profil, oboustranná, profilovaná pěna, Vhodná pro uložení na pevné desky, pevný lamelový rošt, Potah pratelný, 40 °C, Základní materiál matrace Pružinová matrace, Sendvičová matrace, PUR pěna, Distribuce CZ, Tuhost matrace (1-5) 3 – středně tvrdá, Počet anatomických/komfortních zón 7, Šířka 160 cm, Délka 200 cm, Výrobce Magnat

Magnat Magnat Matrace Atlanta Max 160 x 200 x

Matrace Atlanta Max 160 x 200 x 24 cm
matrace Atlanta Max o rozměrech 160 x 200 cm je ideální volbou pro ty, kteří si přejí maximální pohodlí a kvalitní spánek. Díky pokročilé technologii taštičkových pružin se matrace dokonale přizpůsobuje individuálním potřebám vašeho těla. Každá pružina pracuje nezávisle na ostatních, což zaručuje optimální podporu pro vaši páteř a minimalizuje přenos pohybu, čímž vám poskytuje nerušený spánek. S výškou 24 cm poskytuje dostatečnou spací plochu a hodí se i pro nižší postele.
Matrace Atlanta Max je vyroben z kvalitních a prodyšných materiálů, které odvádějí vlhkost, udržují vás v suchém a příjemném prostředí. Navíc je vybaven vrstvou pěnového polstrování, která dodává další komfort a ulevuje tlaku na vaše tělo. Po probuzení s touto matrací se budete cítit odpočatí, osvěžení a plní energie, připraveni čelit novým výzvám každého dne.
Tato matrace je také vhodnou a oblíbenou volbou pro ubytovací zařízení. Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou. Rádi vám připravíme individuální cenovou nabídku.

Výrobce Magnat
Výška matrace 24 cm
Složení matrace deska z kokosových vláken, PUR pěna, taštičkové pružiny
Vlastnosti matrace antidekubitní matrace, masážní profil, oboustranná, profilovaná pěna
Vhodná pro uložení na pevné desky, pevný lamelový rošt
Potah pratelný, 40 °C
Základní materiál matrace Pružinová matrace, Sendvičová matrace, PUR pěna
Distribuce CZ
Tuhost matrace (1-5) 3 – středně tvrdá
Počet anatomických/komfortních zón 7
Šířka 160 cm
Délka 200 cm
Výrobce Magnat