Magnat Magnat Dětská postel Spiky 80x

4590.00 Kč

Výrobce Magnat, Distribuce CZ, Výška 144 cm, Šířka 87 cm, Materiál Borovice, Úložný prostor S úložným prostorem, Délka 164 cm, Vnitřní šířka postele 80 cm, Vnitřní délka postele 160 cm, Set postele ne, Určení Univerzální, Prostor pro šuplík 20 cm

Magnat Magnat Dětská postel Spiky 80x

„Vlastní domek přímo v dětském pokoji? Díky posteli Spiky žádný problém.“

Dětská postel Spiky 80×160 cm
Nabízíme vám exkluzivní dětskou postel Spiky vyrobenou z kvalitního masivu borovice. Tato jedinečná postel přináší do dětského pokoje nejen pohodlí a bezpečí, ale také zábavu a fantazii. Domečkový design postele okouzlí vaše dítě a přenese ho přímo do světa snů a dobrodružství. S pečlivě zpracovanými detaily vytváří tato postel pro vaše dítě skutečný domeček na spaní. Každý večer se vaše dítě bude těšit na zážitkový spánek a dobrodružství v tomto útulném a bezpečném prostoru.
Vyrobeno z masivu borovice je postel Spiky pevná a odolná, aby vydržela náročné hry a radovánky dětí. Kromě své krásy nabízí také skvělou kvalitu a dlouhou životnost. Využití přírodního materiálu dodává posteli příjemnou atmosféru a zajišťuje zdravé prostředí pro spánek vašeho dítěte. S rozměry 80×160 cm je tato postel ideální pro dětské pokoje s omezeným prostorem. Je dostatečně prostorná pro pohodlný spánek a zároveň nezabírá příliš mnoho místa v místnosti, což umožňuje vytvořit v dětském pokoji další herní a studijní prostor.
Domeček Spiky je nejen krásnou postelí, ale také praktickým kouskem nábytku. S dodatečným úložným prostorem pod postelí můžete snadno uschovat hračky, knihy a další věci, udržovat pokoj upravený a učit dítě organizovanosti. Investujte do kvalitní a jedinečné postele pro vaše dítě. S postelí Spiky získáte nejen pohodlí a bezpečí, ale také kouzlo a zábavu pro dětský pokoj. Vaše dítě si zamiluje svůj malý domeček a bude se těšit na každý večer plný snů a dobrodružství.
V nabídce taktéž naleznete povrchovou úpr

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Distribuce CZ
Výška 144 cm
Šířka 87 cm
Materiál Borovice
Úložný prostor S úložným prostorem
Délka 164 cm
Vnitřní šířka postele 80 cm
Vnitřní délka postele 160 cm
Set postele ne
Určení Univerzální
Prostor pro šuplík 20 cm