Magnat Magnat Borovicový noční stolek IDA

1190.00 Kč

Výrobce Magnat, Distribuce CZ, Šířka 40 cm, Hloubka 33 cm, Barva hnědá, Výška 52 cm, Úložný prostor Se šuplíky, Materiál Borovice, , , ,

Magnat Magnat Borovicový noční stolek IDA

Noční stolek Ida potěší svým kvalitním zpracováním a jednoduchým designem.

Noční stolek IDA
Noční stolek Ida spojuje praktičnost, kvalitu a jednoduchý design. S dvěma šuplíky a kvalitním zpracováním z masivního borovicového dřeva je tento noční stolek skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Jeho jednoduchý design se snadno hodí k různým stylům a přináší elegantní a vkusný vzhled. Trvanlivost, snadná údržba a spokojenost s funkčností jsou zde samozřejmostí. Povrchovou úpravu dřeva tvoří bezbarvý polomatný lak.
Bezpochyby oceníte také snadnou údržbu tohoto nočního stolku, která vám ušetří starosti. Budete mít dlouhodobou spokojenost s tímto kvalitním kusem nábytku, který vám bude sloužit po mnoho let.
Z této kolekce je možné objednat noční stolek s různými možnostmi povrchové úpravy. Můžete si vybrat z moření v provedení olše, dub nebo ořech. Jako alternativu je také k dispozici výběr z kvalitního bílého laku. Všechny povrchové úpravy jsou důkladně atestovány a splňují přísné evropské normy.

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Distribuce CZ
Šířka 40 cm
Hloubka 33 cm
Barva hnědá
Výška 52 cm
Úložný prostor Se šuplíky
Materiál Borovice