Magnat Magnat Borovicová postel Olivia 160x

2890.00 Kč

Výrobce Magnat, Distribuce CZ, Šířka 170 cm, Materiál Borovice, Úložný prostor ne, Délka 208 cm, Vnitřní šířka postele 160 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Čelo ano, Set postele ne, Tloušťka materiálu 2.6 cm, Prostor pro šuplík 20 cm

Magnat Magnat Borovicová postel Olivia 160x

Postel Olivia – kombinace trvanlivosti, stylu a pohodlí, která vám rozzáří každé ráno.

Borovicová postel Olivia 160×200 cm
Hledáte kvalitní postel, která bude nejen pohodlná, ale i stylová a trvanlivá? Pak byste si určitě neměli nechat ujít smrkovou postel Olivia! Postel Olivia je velmi kvalitní, pevná a odolná vůči opotřebení, díky kvalitnímu zpracování a použití masivního dřeva. Výrobce dbal na každý detail, což se projevuje například v precizním spojení jednotlivých částí postele. Díky tomu se můžete spolehnout na to, že postel Olivia vám poskytne mnoho let pohodlného a kvalitního spánku. Postel Olivia se snadno sladí s různými styly interiéru, díky svému jednoduchému a elegantnímu designu. Pokud tedy hledáte kvalitní postel, která splní všechna vaše očekávání, můžete s klidem vsadit na postel Olivia z masivního smrkového dřeva. Tato postel se stane nejen ústředním prvkem vaší ložnice, ale také místem, kde se budete cítit pohodlně a dobře odpočatí každé ráno. 
Kromě toho, můžete postel Olivia objednat s různými povrchovými úpravami, které vám umožní si vybrat z mnoha odstínů. Můžete si vybrat například z moření z dubu nebo ořechu. Pokud preferujete svěží a moderní vzhled, nabízíme vám kvalitní bílý lak. Všechny povrchové úpravy prošly důkladným testováním a splňují přísné evropské standardy, takže si můžete být jisti, že vaše postel bude nejen krásná, ale také bezpečná a zdravotně nezávadná.

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Distribuce CZ
Šířka 170 cm
Materiál Borovice
Úložný prostor ne
Délka 208 cm
Vnitřní šířka postele 160 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Čelo ano
Set postele ne
Tloušťka materiálu 2.6 cm
Prostor pro šuplík 20 cm