Magnat Magnat Borovicová postel Nika 180 x

2890.00 Kč

Výrobce Magnat, Distribuce CZ, Šířka 188 cm, Délka 207 cm, Vnitřní šířka postele 180 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Výška uložení roštu 25 cm, Tloušťka materiálu 2,5 cm, Materiál Borovice, Prostor pro šuplík 21 cm, Výška předního čela (nohy) 33 cm, Výška zadního čela (hlava) 50 cm

Magnat Magnat Borovicová postel Nika 180 x

„Minimalistická dřevěná postel, která najde své místo téměř v každé ložnici.“

Borovicová postel Nika 180 x 200 cm
Masivní postel Nika s ložnou plochou 180 x 200 cm je výjimečným kouskem nábytku, který vám přinese nejen pohodlí, ale také dotek rustikální krásy do vaší ložnice. Tato postel byla vytvořena s láskou k detailům a zároveň s ohledem na kvalitu a trvanlivost. Každý kus borovice byl pečlivě vybrán a zpracován, aby vytvořil unikátní design, který okouzlí vaše smysly. Přírodní textura dřeva se prolíná s jemnými liniemi postele, vytvářející harmonický celek, který se snoubí s různými styly interiérů.
Postel Nika je vyrobena z masivního borovicového dřeva o tloušťce 2,5 cm. Použití takto masivního materiálu, zajišťuje pevnou konstrukci, která zaručuje stabilitu, odolnost a dlouhou životnost postele. Dřevo je velice pečlivě zpracované, obroušené a poté povrchově upravené, a to třemi vrstvami ekologického laku. Použitý lak splňuje požadavky atestu Národního hygienického ústavu, díky čemuž má povolení být používán na předměty, se kterými přicházejí do kontaktu děti, (vše v souladu s normou DIN EN 71, cz.3). Naše nabídka pak dále také umožňuje vybrat jedno ze čtyř barevných moření: bílá, dub, olše, ořech – tak abyste si postel mohli přizpůsobit vlastním požadavkům.
K posteli doporučujeme zakoupit matraci a rošt v rozměru 180 x 200 cm z naší nabídky, ze které si jistě vyberou i ti

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Distribuce CZ
Šířka 188 cm
Délka 207 cm
Vnitřní šířka postele 180 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Výška uložení roštu 25 cm
Tloušťka materiálu 2,5 cm
Materiál Borovice
Prostor pro šuplík 21 cm
Výška předního čela (nohy) 33 cm
Výška zadního čela (hlava) 50 cm