Magnat Magnat Borovicová postel Naya 160x

2890.00 Kč

Výrobce Magnat, Distribuce CZ, Šířka 170 cm, Materiál Borovice, Úložný prostor ne, Vnitřní šířka postele 160 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Čelo ano, Set postele ne, Tloušťka materiálu 2.6 cm, Prostor pro šuplík 20 cm, Výška předního čela (nohy) 34 cm

Magnat Magnat Borovicová postel Naya 160x

Užijte si kvalitní spánek na dlouhá léta s naší masivní postelí.

Borovicová postel Naya 160×200 cm
Rádi bychom vám představili borovicovou postel Naya, která je vyrobena z nejkvalitnějšího borovicového dřeva, které zaručuje pevnost a stabilitu této postele. Masivní konstrukce postele je navržena tak, aby byla pevná a odolná pro zajištění stability postele i po mnoho letech používání. Borovicová postel Naya je tedy skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a pohodlnou postel, která poskytne optimální podporu pro spánek. Díky pevné konstrukci a použití masivního borovicového dřeva je tato postel velmi odolná a trvanlivá, masivní čelo postele pak nejen posiluje konstrukci, ale zajišťuje také estetickou hodnotu.
Tuto postel je možné objednat s různými povrchovými úpravami, což vám umožní ji přizpůsobit vašemu osobnímu vkusu a stylu. Můžete si vybrat z různých moření, jako je dub nebo ořech, které dodají posteli jedinečný vzhled a pocit přírodního materiálu. Alternativně můžeme nabídnout kvalitní bílý lak, který dodá posteli moderní a čistý vzhled. Všechny povrchové úpravy, které nabízíme, prošly důkladným atestem a plně splňují přísné evropské normy, což zaručuje, že jsou bezpečné pro vás i vaši rodinu. Navíc, díky použití kvalitních materiálů a pečlivému zpracování, jsou povrchové úpravy odolné a snadno udržovatelné. Takže, pokud hledáte kvalitní postel s možností přizpůsobení, tak je postel Naya tou správnou volbou. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si nejen pohodlný spánek, ale i krásný design, který se hodí do každého interiéru.

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Distribuce CZ
Šířka 170 cm
Materiál Borovice
Úložný prostor ne
Vnitřní šířka postele 160 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Čelo ano
Set postele ne
Tloušťka materiálu 2.6 cm
Prostor pro šuplík 20 cm
Výška předního čela (nohy) 34 cm