Magnat Magnat Borovicová postel Naya 120x

2590.00 Kč

Výrobce Magnat, Distribuce CZ, Šířka 130 cm, Materiál Borovice, Úložný prostor ne, Délka 208 cm, Vnitřní šířka postele 120 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Čelo ano, Set postele ne, Druh dřeva Borovice, Tloušťka materiálu 2.6 cm

Magnat Magnat Borovicová postel Naya 120x

Užijte si kvalitní spánek na dlouhá léta s naší masivní postelí.

Borovicová postel Naya 120×200 cm
Rádi bychom vám představili borovicovou postel Naya, která je vyrobena z nejkvalitnějšího borovicového dřeva, které zaručuje pevnost a stabilitu této postele. Masivní konstrukce postele je navržena tak, aby byla pevná a odolná pro zajištění stability postele i po mnoho letech používání. Borovicová postel Naya je tedy skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a pohodlnou postel, která poskytne optimální podporu pro spánek. Díky pevné konstrukci a použití masivního borovicového dřeva je tato postel velmi odolná a trvanlivá, masivní čelo postele pak nejen posiluje konstrukci, ale zajišťuje také estetickou hodnotu.
Tuto postel je možné objednat s různými povrchovými úpravami, což vám umožní ji přizpůsobit vašemu osobnímu vkusu a stylu. Můžete si vybrat z různých moření, jako je dub nebo ořech, které dodají posteli jedinečný vzhled a pocit přírodního materiálu. Alternativně můžeme nabídnout kvalitní bílý lak, který dodá posteli moderní a čistý vzhled. Všechny povrchové úpravy, které nabízíme, prošly důkladným atestem a plně splňují přísné evropské normy, což zaručuje, že jsou bezpečné pro vás i vaši rodinu. Navíc, díky použití kvalitních materiálů a pečlivému zpracování, jsou povrchové úpravy odolné a snadno udržovatelné. Takže, pokud hledáte kvalitní postel s možností přizpůsobení, tak je postel Naya tou správnou volbou. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si nejen pohodlný spánek, ale i krásný design, který se hodí do každého interiéru.

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Distribuce CZ
Šířka 130 cm
Materiál Borovice
Úložný prostor ne
Délka 208 cm
Vnitřní šířka postele 120 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Čelo ano
Set postele ne
Druh dřeva Borovice
Tloušťka materiálu 2.6 cm