Magnat Magnat Borovicová postel Melissa 120x

5090.00 Kč

Výrobce Magnat, Distribuce CZ, Šířka 128 cm, Materiál Borovice, Úložný prostor ne, Délka 211 cm, Vnitřní šířka postele 120 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Čelo ano, Set postele ne, Výška uložení roštu 25 cm, Prostor pro šuplík 21 cm

Magnat Magnat Borovicová postel Melissa 120x

Postel Melissa – nejen krása, ale také kvalita a odolnost pro dokonalý noční odpočinek.

Borovicová postel Melissa 120×200 cm
Masivní postel Melissa je vyrobena z prvotřídního borovicového dřeva, které zaručuje nejen její nadčasový design, ale také vysokou kvalitu, odolnost a stabilitu. S čistými liniemi a klasickým designem dokonale zapadá do jakéhokoli interiéru, ať už se jedná o moderní či tradiční prostor. Kladení důrazu na detaily během výroby zaručuje, že každý kus je ověřeným kusem nábytku, který bude sloužit po mnoho let. Tato masivní postel přináší do vaší ložnice elegantní a pohodlnou atmosféru, která nabízí ideální podmínky pro odpočinek a relaxaci. Melissa je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní nábytek s univerzálním charakterem, který zůstane stylový i po letech používání.
Masivní postel Melissa je k dispozici v široké škále povrchových úprav. Zvolte si z různých odstínů a moření dle svého vkusu a interiérového stylu – například olše, dub nebo ořech. Pokud preferujete jasný a čistý vzhled, můžete se rozhodnout pro kvalitní bílý lak. Všechny povrchové úpravy, které nabízíme, splňují přísné evropské normy a byly podrobeny důkladnému atestování, aby vám mohli nabídnout pouze ty nejlepší a nejkvalitnější možnosti. S takovou širokou nabídkou povrchových úprav si můžete být jisti, že vaše postel bude naprosto unikátní a dokonale zapadne do vašeho interiéru.

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Distribuce CZ
Šířka 128 cm
Materiál Borovice
Úložný prostor ne
Délka 211 cm
Vnitřní šířka postele 120 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Čelo ano
Set postele ne
Výška uložení roštu 25 cm
Prostor pro šuplík 21 cm