Magnat Magnat Borovicová postel Lyssa 140x

2090.00 Kč

Výrobce Magnat, Distribuce CZ, Šířka 150 cm, Materiál Borovice, Úložný prostor ne, Vnitřní šířka postele 140 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Čelo ne, Set postele ne, Tloušťka materiálu 2.6 cm, Prostor pro šuplík 20 cm, Výška předního čela (nohy) 34 cm

Magnat Magnat Borovicová postel Lyssa 140x

Získejte nejen krásnou a moderní postel, ale také kvalitní odpočinek díky naší posteli Lyssa.

Borovicová postel Lyssa 140×200 cm
Masivní postel Lyssa je vyrobená z kvalitního borovicového dřeva, což zajišťuje pevnou a stabilní konstrukci. Její jednoduchý design a absence čela postele vytvářejí moderní a minimalistický vzhled, který se snadno integruje do jakéhokoli interiéru. Postel Lyssa je vyráběna s důrazem na detail, aby splnila nejvyšší standardy kvality. Použité materiály jsou pečlivě vybrány a zahrnují pouze kvalitní a odolné borovicové dřevo. Díky této pozornosti vůči kvalitě, je postel Lyssa velmi pevná a stabilní, a nabízí tak ideální podmínky pro spokojený spánek. Nabízíme vám kvalitní postel, která přináší nejen pohodlí a vzhledovou eleganci, ale také zaručuje maximální spolehlivost a trvanlivost.
Náš model postele Lyssa je nejen dokonale vyváženým kouskem nábytku, ale také nabízí široké spektrum povrchových úprav, ze kterých si můžete vybrat. Tuto postel si můžete objednat s různými mořeními, jako je například dub nebo ořech. Alternativně je také k dispozici kvalitní bílý lak. Všechny povrchové úpravy, které nabízíme, prošly důkladným atestem a plně splňují přísné evropské normy. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše postel bude nejen krásná a moderní, ale také bezpečná a kvalitní.

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Distribuce CZ
Šířka 150 cm
Materiál Borovice
Úložný prostor ne
Vnitřní šířka postele 140 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Čelo ne
Set postele ne
Tloušťka materiálu 2.6 cm
Prostor pro šuplík 20 cm
Výška předního čela (nohy) 34 cm