Magnat Magnat Borovicová postel Elen 90 x

2790.00 Kč

Výrobce Magnat, Distribuce CZ, Šířka 98 cm, Materiál Borovice, Úložný prostor ne, Délka 208 cm, Vnitřní šířka postele 90 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Čelo ano, Set postele ne, Výška uložení roštu 28 cm, Prostor pro šuplík 23 cm

Magnat Magnat Borovicová postel Elen 90 x

Představujeme vám postel Elen o rozměrech 90×200 cm. Tato stylová postel je skvělou kombinací nadčasovosti a elegance. Je vyrobena z kvalitního borového dřeva, a díky masivním nohám poskytuje velmi stabilní konstrukci.
Postel je vhodná pro klasické interiéry nebo kombinaci s moderními styly. Model Elen spojuje přírodní krásu dřeva s klasickou a univerzální barvou.
Standardně dodáváme postel v bezbarvém provedení s použitím kvalitního bezbarvého polomatného laku. Máte však také možnost vybrat si kvalitní bílý lak pro povrchovou úpravu. Všechny naše povrchové úpravy prošly důkladným atestem a plně splňují přísné evropské normy.
Postel je dodávána v demontovaném stavu. Prvky rámu jsou vybaveny spoji typu Pro-Setup, které zahrnují upínací šrouby, matice a válečkové stabilizační čepy. Na rozdíl od jiných výrobců, kteří používají konfirmáty, naše osvědčené a pevné řešení zaručuje dlouhodobou pevnost a stabilitu postele.

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Distribuce CZ
Šířka 98 cm
Materiál Borovice
Úložný prostor ne
Délka 208 cm
Vnitřní šířka postele 90 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Čelo ano
Set postele ne
Výška uložení roštu 28 cm
Prostor pro šuplík 23 cm