Mabo Mabo Matrace Mabo Alexa SOFT 100 x 200 cm

7363.00 Kč

Výrobce Mabo, Výška matrace 20 cm, Složení matrace studená (HR) pěna, Vlastnosti matrace BIO matrace, extra šetrná k životnímu prostředí, prémiová kvalita, Vhodná pro uložení na pevné desky, pevný lamelový rošt, polohovatelný lamelový rošt, Potah pratelný, 60 °C, snímatelný, Distribuce CZ, Tuhost matrace (1-5) 2 – měkká, Počet anatomických/komfortních zón 5, Základní materiál matrace Studená (HR) pěna, Nosnost 110 kg,

Mabo Mabo Matrace Mabo Alexa SOFT 100 x 200 cm

Kvalitní pěnová matrace, která zajistí pohodlný a kvalitní spánek.

Matrace Mabo Alexa SOFT 100 x 200 cm
Velmi kvalitní, pětizónová matrace ze studené HR pěny gramáže 43 kg/m3. Zvolená HR pěna je velice elastická a prodyšná, tak, aby poskytla co největší komfort. Pro kvalitní spánek je matrace navíc vybavena pěti anatomickými zónami. Matraci Alexa dodáváme ve třech různých tuhostech – fialová = soft, světle modrá = medium a modrá = hard. Potah Mitch, kterým matrace disponuje, je dělitelný zipem na dvě poloviny, čímž značně zjednodušuje manipulaci a pratelnost. Matrace je vhodná k uložení na všechny typy roštů. Lamelové, s polohováním, ale i na pevnou podložku.

HR studená pěna gramáže 43 kg/m3 se zónovým prořezem
výběr ze tří druhů tuhostí
nízká tuhost
5 anatomických zón
výška 20 cm včetně potahu
pratelný potah se zipem
nosnost 110 kg

Potah Mitch – potah z třívrstvé pleteniny Jersey s celoplošným vzorem. Prodyšný potah s vysokým obsahem bavlny, která je příjemná na omak a lépe absorbuje vlhkost. Potah je vyplněn elastickou prodyšnou pěnou gramáže 25 kg/m3 a PES rounem, celková gramáž potahu je poté 330 g/m2. Pěna poskytuje potahu větší pevnost, odolnost a zvyšuje komfort ležení.  Potah je opatřen čtyřstranným zipem, který dělí potah na dvě poloviny. Je důležité dodržovat maximální teplotu při praní, a to 60˚C. Výška matrace v tomto potahu je 20 cm.

Výrobce Mabo
Výrobce Mabo
Výška matrace 20 cm
Složení matrace studená (HR) pěna
Vlastnosti matrace BIO matrace, extra šetrná k životnímu prostředí, prémiová kvalita
Vhodná pro uložení na pevné desky, pevný lamelový rošt, polohovatelný lamelový rošt
Potah pratelný, 60 °C, snímatelný
Distribuce CZ
Tuhost matrace (1-5) 2 – měkká
Počet anatomických/komfortních zón 5
Základní materiál matrace Studená (HR) pěna
Nosnost 110 kg