M & K Foam M & K Foam Rošt Twinpack 80 x 200 cm

2090.00 Kč

Výrobce M & K Foam, Distribuce CZ, Nastavení tuhosti lamel ne, Polohování bez polohování, Počet lamel 28 ks, , , , , , ,

M & K Foam M & K Foam Rošt Twinpack 80 x 200 cm

Unikátní model lamelového roštu Twinpack 80 x 200 je řešením pro všechny, kdo potřebují do dvoulůžkové postele nainstalovat jediný rošt. Přestože se jedná o jediný rošt, obě jeho části jsou na sobě nezávislé a jakýkoliv pohyb na jedné se nepromítá do plochy druhého lůžka.
28 lamel v každé polovině roštu je nezávisle zavěšeno pomocí pružných pryžových úchytů na vlastní rám. To dává roštu Twinpack vynikající pevnost a zároveň nedovoluje, aby zátěž jedné části roštu ovlivňovala druhou.
Komponenty roštu Twinpack jsou takřka shodné s vynikajícím jednoduchým roštem Twinflex, proto jde o velmi dobrý kompromis kvality a ceny. Po dvojících zavěšené březové laminované lamely skvěle reagují na změny zatížení a poskytují matraci pevnou a přizpůsobivou oporu.
Rošt je vhodný pro použití v manželských dvojlůžkách, ale také studentskách postelích. Díky konstrukci je možné použít jednu i dvě matrace (doporučujeme však dvě), a to třeba rozdílné šířky. Rošt Twinpack dodáváme i v rozměrech od 80 x 200 cm až po 180 x 200 cm.

Výrobce M & K Foam
Výrobce M & K Foam
Distribuce CZ
Nastavení tuhosti lamel ne
Polohování bez polohování
Počet lamel 28 ks