M & K Foam M & K Foam Rošt Twinflex NV 80 x 200 cm

2190.00 Kč

Výrobce M & K Foam, Distribuce CZ, Nastavení tuhosti lamel ano, u pěti lamel, Polohování bez polohování, Počet lamel 28 ks, , , , , , ,

M & K Foam M & K Foam Rošt Twinflex NV 80 x 200 cm

Pevný lamelový rošt Twinflex NV 80 x 200 cm je modelem s vynikajícími vlastnostmi a vysokou měrou pohodlí vzhledem k ceně. Perfektně splní potřeby mírně náročnějších uživatelů, kteří vyžadují dobře reagující rošt, splňující ortopedické ihygienické požadavky kvality.
Celkem 28 lamel, zasazených do rámu z březového dřeva, se postará o vynikající odezvu roštu. Lamely jsou ukotveny v pružných uloženích z pevné pryže, takže celý rošt pracuje naprosto plynule a stejnoměrně.
Malé rozestupy a velký počet lamel, uchycených navíc v párech, to vše jsou parametry roštů vyšších cenových kategorií. Twinflex NV je navíc ještě doplňujepěticí stavitelných lamel, u nichž můžete snadno upravit tuhost. Tyto lamely se nacházejí v kritické bederní oblasti a jejich přenastavením velmi výrazně změníte celkový charakter roštu.
Středová výztuha pak zajišťuje rovnoměrnější funkci a plynulejší kopírování obrysu matrace. Ve zkratce, rošt Twinflex NV je za svou cenu vynikajícím modelem, který vyhovuje požadavkům na kvalitu, odolnost i zdravotní prospěšnost.
Lze jej použít s takřka všemi běžnými postelemi, neboť jej nabízíme dále v rozměrech 80 x 200 až 100 x 200 cm.

Výrobce M & K Foam
Výrobce M & K Foam
Distribuce CZ
Nastavení tuhosti lamel ano, u pěti lamel
Polohování bez polohování
Počet lamel 28 ks