M & K Foam M & K Foam Rošt Birkflex NV 100 x 200 cm

2790.00 Kč

Výrobce M & K Foam, Distribuce CZ, Polohování bez polohování, Počet lamel 28 ks, Výška 5.5 cm, , , , , , ,

M & K Foam M & K Foam Rošt Birkflex NV 100 x 200 cm

Pevný lamelový rošt Birkflex NV 100 x 200 cm je derivátem velmi úspěšného a kvalitního modelu Birkflex KF. Přebírá všechny kladné vlastnosti, jako je solidnost konstrukce, husté lamelování a stavitelná tuhost. Je však určen zákazníkům, kteří nechtějí rošt s polohováním.
Konstrukce roštu Birkflex NV odpovídá spíše vyšší cenové kategorii. První vítanou vlastností je vysoká hustota lamel. Těch je celkem 28, ukotvených v pryžových pouzdrech. Tato koncepce zajišťuje jak hladký a plynulý chod, tak optimální rozklad hmotnosti do celé plochy roštu. Pryžové uložení je také velmi spolehlivé a odolné.
Pět lamel je vybaveno nastavením tuhosti, čímž vám rošt Birkflex NV dává možnost vyladit si oporu v kritických místech dle vašich proporcí. Středem roštu pak prochází pletenec zpevňující tkaniny, která ještě zlepšuje rozklad hmotnosti mezi více lamel a zabraňuje „schodovému“ promáčknutí roštu.
Skvělá anatomická opora za skvělé peníze, tak by se dal rošt Birkflex charakterizovat. Tento model je vhodný skutečně pro každého, a to i díky široké škále rozměrů. Vyrábí se v šířkách od 80 do 140 cm a tím je umožněno jeho použití s jakoukoliv postelí standardních rozměrů.

Výrobce M & K Foam
Výrobce M & K Foam
Distribuce CZ
Polohování bez polohování
Počet lamel 28 ks
Výška 5.5 cm