M & K Foam M & K Foam Rošt Birkflex KF 80 x 200 cm

3790.00 Kč

Výrobce M & K Foam, Distribuce CZ, Nastavení tuhosti lamel ano, u pěti lamel, Polohování polohování obou konců roštu, Počet lamel 28 ks, , , , , , ,

M & K Foam M & K Foam Rošt Birkflex KF 80 x 200 cm

Lamelový rošt Birkflex KF 80 x 200 cm se řadí mezi střední třídu produktů a vyhoví i náročnějším zákazníkům, kteří hledají zdravé a pohodlné spaní za super cenu. Rošt překvapí jak kvalitou a solidností zpracování, tak funkcemi.
Je vybaven dvojitým mechanickým polohováním. Přizvednout si tak nezávisle na sobě můžete jak hlavovou, tak nožní část roštu. To vám dává široké možnosti nastavení pro různé činnosti. Variabilitu nastavení ocení jak lidé, kteří v posteli čtou či pracují s notebookem, tak ti, kdo se rádi a dlouho povalují (nebo například často a chronicky nemocní lidé).
Mechanicky polohovatelný rošt Birkflex KF je sestaven z 28 lamel. Takto vysoká hustota vykládání je typická spíše pro vyšší cenové kategorie roštů a zajišťuje maximální komfort. Více lamel lépe a rovnoměrněji zpracovává zatížení, a proto poskytuje matraci mnohem lepší oporu.
5 lamel je pak vybaveno nastavením předpětí, tedy tuhosti průhybu. To vám dává možnost optimalizovat si tuhost roštu v kritické oblasti dle svých tělesných dispozic. Lamely roštu jsou vybaveny středovým provázáním pro lepší spolupráci lamel a ještě plynulejší rozklad hmotnosti.
Rošt Birkflex HF je dodáván v šířkách 80, 90, 100, 120 a 140 cm. Díky tomu jej snadno zasadíte do každé jedno- i dvoulůžkové postele standardních rozměrů. Rošt je dodán v demontu s návodem. Za příplatek zajistíme montáž i výnos až do bytu.

Výrobce M & K Foam
Výrobce M & K Foam
Distribuce CZ
Nastavení tuhosti lamel ano, u pěti lamel
Polohování polohování obou konců roštu
Počet lamel 28 ks