Matrace 1+1 S paměťovou pěnou

V této kategorii najdete matrace s paměťovou pěnou ve výhodné akci 1+1 zdarma. Tyto matrace se přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytnou vám maximální pohodlí při spánku. Vyberte si z naší široké nabídky a užijte si kvalitní noční odpočinek.

Výhody matrace 1+1 S paměťovou pěnou

Komfortní spánek - Matrace 1+1 S paměťovou pěnou se přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytne vám tak nejvyšší možný komfort při spánku. Díky této vlastnosti se matrace stává ideální volbou pro lidi s bolestmi zad nebo kloubů.

Dlouhá životnost - Paměťová pěna se vrací do své původní podoby po každém použití, což znamená, že matrace neztrácí své vlastnosti ani po mnoha letech používání. Díky tomu můžete očekávat vysokou životnost matrace a ušetřit tak peníze na časté výměny.

Specifikace matrace 1+1 S paměťovou pěnou

Rozměry - Matrace 1+1 S paměťovou pěnou je k dispozici v různých velikostech, aby vyhovovala potřebám každého zákazníka. Můžete si vybrat mezi jednolůžkovou, manželskou nebo king size variantou.

Kvalitní materiály - Matrace je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují vysokou odolnost a pohodlí. Kromě paměťové pěny jsou použity i další vrstvy, které zvyšují stabilitu a zlepšují cirkulaci vzduchu.