Matrace Pružinové, taštičkové

V této kategorii naleznete matrace s pružinovým jádrem, které jsou opatřeny taštičkovým systémem. Tyto matrace jsou velmi pohodlné a dokonale se přizpůsobí tvaru těla. Vyberte si z široké nabídky různých velikostí a tvrdostí a získejte dokonalý spánek.

Jaké jsou výhody pružinových matrací?

Pružinové matrace jsou jedny z nejpopulárnějších typů matrací na trhu. Jednou z hlavních výhod pružinových matrací je jejich vysoká odolnost a dlouhá životnost. Díky svému vnitřnímu jádru z kvalitních ocelových pružin jsou schopny udržet svůj tvar a podporovat tělo po mnoho let.

Další výhodou pružinových matrací je jejich vysoká prodyšnost. Díky otvorům mezi pružinami mohou matrace snadno odvádět vlhkost a udržovat tak optimální mikroklima pro spánek. Navíc jsou pružinové matrace velmi odolné proti deformacím a vydrží i velkou zátěž.

Proč si vybrat taštičkovou pružinovou matraci?

Taštičkové pružinové matrace jsou vynikající volbou pro ty, kteří hledají maximální pohodlí a podporu pro své tělo. Díky svému speciálnímu konstrukčnímu řešení, kdy jsou pružiny zabalené v malých kapsách, dokáže tato matrace perfektně přizpůsobit svou tuhost jednotlivým částem těla.

Taštičkové pružinové matrace jsou také velmi tiché a nemají tendenci se přenášet pohyb z jedné strany matrace na druhou. To znamená, že pokud spíte s partnerem, nebudete rušeni jeho pohybem během noci. Navíc jsou tyto matrace velmi odolné a snadno se přizpůsobí jakémukoli typu postele.