Ložnicová sestava STYL Praktický

V této kategorii najdete praktické ložnicové sestavy STYL, které vám nabídnou skvělý vzhled a zároveň vám umožní efektivní využití prostoru ve vaší ložnici. Vyberte si z široké nabídky barev a designů, které se budou skvěle hodit do vašeho interiéru.

Základní informace o ložnicové sestavě STYL Praktický

Ložnicová sestava STYL Praktický je moderní a praktické řešení pro každou ložnici. Sestava obsahuje postel, noční stolky, skříň a komodu. Všechny kusy jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a mají jednoduché, ale elegantní tvary.

Postel má rozměr 180x200 cm a je vybavena úložným prostorem pod matrací. Noční stolky mají rozměr 40x40 cm a jsou vybaveny zásuvkou a odkládací plochou. Skříň má rozměr 200x200 cm a je rozdělena na dvě části - jedna část má police a druhá závěsy. Komoda má rozměr 120x80 cm a má tři zásuvky a odkládací plochu.

Výhody ložnicové sestavy STYL Praktický

Ložnicová sestava STYL Praktický nabízí mnoho výhod. Jednou z nich je velký úložný prostor, který je skrytý pod matrací. Díky tomu se nemusíte obávat nedostatku místa v ložnici. Noční stolky jsou ideální pro uložení knihy, brýlí a dalších drobností, které potřebujete mít vždy po ruce.

Další výhodou je jednoduchý a moderní design, který se hodí do každého interiéru. Sestava je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost. Všechny kusy jsou pečlivě zpracované a mají hladké a rovné hrany. Ložnicová sestava STYL Praktický je tedy nejen praktická, ale také krásná a elegantní.