Ložnicová sestava HMOTNOST 9,5 kg

V této kategorii naleznete ložnicové sestavy s hmotností 9,5 kg, které jsou ideální pro vaši ložnici. Vyberte si z široké nabídky produktů a dopřejte si kvalitní a pohodlný spánek.

Kvalitní materiály pro vaše pohodlí

Ložnicová sestava HMOTNOST 9,5 kg je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují pohodlí při spaní. Matrace je vyrobena z paměťové pěny, která se přizpůsobí vašemu tělu a zajišťuje správnou polohu páteře. Rámy postele jsou vyrobeny z pevného dřeva, které zaručuje stabilitu celé sestavy.

Díky kvalitním materiálům se nemusíte bát, že by se postel během spánku rozpadla nebo že by matrace ztratila svou původní podobu. Sestava je navržena tak, aby vydržela mnoho let a poskytovala vám dokonalé pohodlí při každém spánku.

Snadná údržba a čištění

Ložnicová sestava HMOTNOST 9,5 kg je navržena tak, aby byla snadno udržovatelná a čistitelná. Potah matrace je vyroben z kvalitních materiálů, které lze snadno vyčistit vlhkým hadříkem. Rámy postele jsou opatřeny ochrannými nátěry, které zabraňují vniknutí nečistot do dřeva.

Díky snadné údržbě a čištění se nemusíte bát, že by vaše ložnice byla nehygienická. Stačí pravidelně vysávat a otírat prach a ložnice bude vždy čistá a uklizená. Ložnicová sestava HMOTNOST 9,5 kg je ideální volbou pro ty, kteří chtějí kombinovat kvalitu, pohodlí a snadnou údržbu.