Ložnicová sestava HMOTNOST 17 kg

V této kategorii naleznete ložnicové sestavy s hmotností 17 kg, které jsou ideální pro vytvoření moderního a pohodlného prostoru pro váš spánek. Vyberte si z široké nabídky designů a barev a dopřejte si kvalitní a stylový nábytek do vaší ložnice.

Designová ložnicová sestava pro moderní interiéry

Tato ložnicová sestava HMOTNOST 17 kg je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a stylový nábytek do své ložnice. Sestava se skládá z postele, nočních stolků a šatní skříně, které vytvářejí harmonický celek a dokonale doplňují váš interiér.

Postel je vyrobena z kvalitního materiálu a disponuje pohodlným matracovým roštem. Noční stolky jsou dostatečně prostorné pro uložení knih, mobilního telefonu, brýlí a dalších drobností. Šatní skříň je vybavena dostatečným množstvím polic a závěsných tyčí, takže se do ní vejde veškeré vaše oblečení.

Lehká a snadno přenosná ložnicová sestava pro časté přestěhování

Tato ložnicová sestava HMOTNOST 17 kg je ideální volbou pro ty, kteří se často stěhují a potřebují snadno přenosný nábytek. Díky lehké konstrukci lze sestavu snadno rozložit a složit a přemístit ji do jiné místnosti nebo do nového bytu.

Přestože je sestava lehká, je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost. Postel je stabilní a pohodlná, noční stolky jsou dostatečně pevné a šatní skříň disponuje dostatečným množstvím úložného prostoru. Díky této sestavě si můžete užít pohodlný a stylový spánek, a to i v případě, že se často stěhujete.