Bavlněné povlečení

V naší kategorii bavlněného povlečení najdete široký výběr kvalitních a pohodlných povlečení pro vaše postele. Vyberte si z různých barev, vzorů a rozměrů a užijte si dokonalý spánek v měkkém a příjemném materiálu.

Vyberte si z naší široké nabídky bavlněného povlečení

V naší nabídce najdete mnoho druhů bavlněného povlečení, které jsou kvalitní a příjemné na dotek. Vyberte si z různých barev, vzorů a velikostí, které dokonale ladí s vaším interiérem. Bavlněné povlečení je velmi oblíbené pro svou příjemnost a prodyšnost, což zaručuje klidný a pohodlný spánek. V naší nabídce najdete bavlněné povlečení od renomovaných výrobců, kteří dbají na kvalitu a detaily.

Jak správně pečovat o bavlněné povlečení

Aby vaše bavlněné povlečení vydrželo co nejdéle, je důležité se o něj správně starat. Povlečení pravidelně prát na 40°C až 60°C, podle návodu na etiketě. Povlečení před praním vždy narovnat a zapnout knoflíky a zipy, aby se nepoškodilo. Pokud je povlečení vyrobeno z bavlněných saténů, je vhodné použít jemný prací prostředek, aby se nerozpustila vrstva saténového lesku. Po praní povlečení vyndat z pračky ihned a pověsit na sušení. Pokud je povlečení z kvalitní bavlny, nemusí se žehlit, stačí ho jen narovnat a uhladit rukou.