Polohovací rošty 140x200 cm

V této kategorii najdete polohovací rošty o rozměru 140×200 cm, které umožňují individuální nastavení polohy lůžka pro maximální pohodlí při spaní. Vyberte si z široké nabídky různých typů a značek a dopřejte si kvalitní a zdravý spánek.

Vyberte si ten správný typ polohovacího roštu

Pokud hledáte polohovací rošt 140x200 cm, můžete si vybrat z několika typů. Základním typem je rošt s manuálním nastavením polohy. Tento typ roštu umožňuje nastavit polohu hlavy a nohou pomocí ručního ovládání. Pokud hledáte větší komfort, můžete zvolit polohovací rošt s elektrickým ovládáním. Tento typ roštu umožňuje snadné a pohodlné nastavení polohy pomocí dálkového ovládání.

Vyberte si kvalitní materiál pro polohovací rošt

Pro zajištění maximálního pohodlí a dlouhé životnosti polohovacího roštu je důležité vybrat si kvalitní materiál. Můžete zvolit rošt s lamelami z masivního dřeva, které jsou velmi odolné a pevné. Další možností jsou lamely z kvalitního kovu, které jsou velmi trvanlivé a odolné proti deformacím. Pokud preferujete moderní design, můžete zvolit polohovací rošt s lamelami z plastu, které jsou velmi lehké a snadno se udržují.