Home Garden Home Garden Zahradní sestava Casablanca, stůl + 6 polohovatelných židlí, stříbrná/šedá

8590.00 Kč

Výrobce Home Garden, Distribuce CZ, Typ setu 6+1, Skládací Ano, Polohovací Ano, Druh setu Kovový, Materiál Sklo, Kov, Látka, Rozměr stolu 145/80/75 cm, Hloubka sedu 41 cm, Výška sedu 43 cm, Výška opěráku 65 cm, Rozměr – židle 57/70/105 cm

Home Garden Home Garden Zahradní sestava Casablanca, stůl + 6 polohovatelných židlí, stříbrná/šedá

Zahradní sestava Casablanca, stůl + 6 polohovatelných židlí, stříbrná/šedá
Představujeme vám elegantní a funkční zahradní set Casablanca 150 cm 6v1. Tento kovový zahradní set je navržen s ohledem na pohodlí a styl, a je ideální volbou pro vaši zahradu či terasu.
Skládá se z proskleného stolu o délce 150 cm a šesti pohodlných židlí. Jeho stříbrně šedá barva s šedým polstrováním přináší sofistikovaný vzhled a snadno se sladí s okolním prostředím. Bezpečnostní sklo na stole dodává nejen estetický prvek, ale také zajišťuje dlouhodobou odolnost.
Tento zahradní set je vyroben z kvalitního kovového materiálu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům, a proto vám poskytne dlouhé období užívání. Židle mají pohodlná polstrování a ergonomický tvar, který podporuje správnou pozici těla během posezení.
Nechte se okouzlit pohodlím a designem zahradního setu Casablanca 150 cm Silver Taupe 6v1. Užijte si příjemné chvíle s rodinou a přáteli ve svém venkovním prostoru a přidejte do něj stylový prvek, který zvýší komfort a estetickou hodnotu.

Výrobce Home Garden
Výrobce Home Garden
Distribuce CZ
Typ setu 6+1
Skládací Ano
Polohovací Ano
Druh setu Kovový
Materiál Sklo, Kov, Látka
Rozměr stolu 145/80/75 cm
Hloubka sedu 41 cm
Výška sedu 43 cm
Výška opěráku 65 cm
Rozměr – židle 57/70/105 cm