Home Garden Home Garden Zahradní rohová sedací souprava Lagos se stolem, žíhaná šedá/černá

16990.00 Kč

Výrobce Home Garden, Distribuce CZ, Materiál Látka, Ratan, Ocel, WPC, Hloubka sedu 58 cm, Výška sedu 46 cm, Výška opěráku 39 cm, Rozměr stolu (š.h.v.) 145/75/68 cm, Rozměr lavice (š.h.v.) 166-176/68/75 cm, , , ,

Home Garden Home Garden Zahradní rohová sedací souprava Lagos se stolem, žíhaná šedá/černá

Zahradní rohová sedací souprava Lagos se stolem, žíhaná šedá/černá
Hledáte kvalitní a snadno udržovatelný nábytek pro vaši zahradu nebo terasu? Zahradní sedací souprava Lagos je ideální volbou pro vás. Navíc vytvoří esteticky působivý doplněk do přírodního zeleného prostředí.
Konstrukce sedací soupravy Lagos je vyrobena z pevné oceli, která zaručuje trvanlivost, stabilitu a odolnost. Opletení z technoratanu dodává soupravě nejen atraktivní vzhled, ale také poskytuje maximální pevnost a spolehlivost. Síťování z technoratanu najdete také u konstrukce stolu, který je dále vybaven odolnými WPC deskami, odolnými vůči povětrnostním vlivům, a tvoří elegantní horní desku zahradního stolu.
Žíhaný šedý a černý ratanový design sedací soupravy Lagos je doplněn o pohodlně polstrované sedáky a polštáře. Tyto sedáky a polštáře jsou snadno odnímatelné, což umožňuje jejich snadné ukládání před nepříznivým počasím. Čalounění sedáků a polštářů je provedeno pevnou a odolnou černou melanžovou látkou, která skvěle ladí s žíhaným světlejším ratanem.
Užijte si pohodlné posezení na zahradě či terase s naší žíhanou šedou/černou rohovou sedací soupravou Lagos. Tato souprava kombinuje kvalitu, design a snadnou údržbu, aby splnila vaše očekávání.
Lagos tedy nabízí:

kompaktnost
relaxaci
spolehlivé materiály
praktické provedení
lehkost

Výrobce Home Garden
Výrobce Home Garden
Distribuce CZ
Materiál Látka, Ratan, Ocel, WPC
Hloubka sedu 58 cm
Výška sedu 46 cm
Výška opěráku 39 cm
Rozměr stolu (š.h.v.) 145/75/68 cm
Rozměr lavice (š.h.v.) 166-176/68/75 cm