Home Garden Home Garden Zahradní rohová sedací souprava Lagos se stolem, tmavě šedá

16990.00 Kč

Výrobce Home Garden, Distribuce CZ, Materiál Látka, Ratan, Ocel, WPC, Hloubka sedu 58 cm, Výška sedu 46 cm, Výška opěráku 39 cm, Rozměr stolu (š.h.v.) 145/75/68 cm, Rozměr lavice (š.h.v.) 166-176/68/75 cm, , , ,

Home Garden Home Garden Zahradní rohová sedací souprava Lagos se stolem, tmavě šedá

Zahradní rohová sedací souprava Lagos se stolem, tmavě šedá
Užijte si příjemné chvíle na své zahradě nebo terase s naší zahradní sedací soupravou Lagos. Tato elegantní souprava nejenže poskytuje pohodlné sezení, ale také skvěle ladí s přírodním prostředím díky své tmavě šedé barvě.
Konstrukce soupravy Lagos je vyrobena z pevné oceli, která zajišťuje stabilitu, odolnost a dlouhou životnost. Opletení z technoratanu dodává soupravě nejen estetický vzhled, ale také pevnost a spolehlivost. Stůl je vybaven WPC deskou, která je odolná vůči povětrnostním podmínkám a poskytuje stabilní povrch pro vaše občerstvení.
Tmavě šedá ratanová konstrukce soupravy Lagos je doplněna o vyplněné polstrované sedáky a polštáře, které zaručují maximální pohodlí. Díky jejich odnímatelnosti je snadné je uklidit před nepříznivým počasím. Sedáky a polštáře jsou čalouněny odolnou tmavě šedou melanžovou látkou, která vytváří stylový a elegantní dojem.
Užijte si letní dny se zahradní rohovou sedací soupravou Lagos, která spojuje komfort, kvalitu a vkusný design.
Lagos tedy nabízí:

kompaktnost
relaxaci
spolehlivé materiály
praktické provedení
lehkost

Výrobce Home Garden
Výrobce Home Garden
Distribuce CZ
Materiál Látka, Ratan, Ocel, WPC
Hloubka sedu 58 cm
Výška sedu 46 cm
Výška opěráku 39 cm
Rozměr stolu (š.h.v.) 145/75/68 cm
Rozměr lavice (š.h.v.) 166-176/68/75 cm