Home Garden Home Garden Zahradní nábytek Maja , hranatý

3390.00 Kč

Výrobce Home Garden, Rozměr stolu 60/60/71 cm, Rozměr – židle 60/61/83 cm, Stohovatelné ne, Typ setu 2+1, Skládací Ne, Polohovací Ne, Druh setu Kovový, Materiál Kov, Distribuce CZ, ,

Home Garden Home Garden Zahradní nábytek Maja , hranatý

Zahradní nábytek Maja 2+1, hranatý
Představujeme vám nádherný kousek pro vaši zahradu – zahradní set Maja 2+1. Tento elegantní kovový set je ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení stylu, pohodlí a praktičnosti.
Zahrada je místem, kde si užíváte příjemné chvíle s rodinou a přáteli, a právě tento zahradní set vám poskytne ideální prostor k relaxaci a posezení. Skládá se z hranatého stolu a dvou pohodlných židlí. Jeho moderní design v tmavě šedé barvě se skvěle hodí do jakéhokoli prostředí a přináší do vaší zahrady elegantní vzhled.
Kromě svého atraktivního vzhledu nabízí zahradní set Maja 2+1 také vysokou odolnost. Je vyroben z kvalitního kovového materiálu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a zajišťuje dlouhou životnost nábytku. Díky kompaktnímu designu se tento set snadno vejde i na menší terasy a balkony.
Užívejte si venkovní posezení s tímto nádherným zahradním setem Maja 2+1. Přidejte do své zahrady nebo terasy stylový a funkční prvek, který vám poskytne pohodlí a estetický zážitek.

Výrobce Home Garden
Výrobce Home Garden
Rozměr stolu 60/60/71 cm
Rozměr – židle 60/61/83 cm
Stohovatelné ne
Typ setu 2+1
Skládací Ne
Polohovací Ne
Druh setu Kovový
Materiál Kov
Distribuce CZ