Home Garden Home Garden Zahradní lehátko s kolečky Ibiza, stříbrné/černé

3390.00 Kč

Výrobce Home Garden, Distribuce CZ, Výška 30 cm, Šířka 67 cm, Materiál Látka, Hliník, Barva černá, Délka 192 cm, Nosnost 120 kg, Skládací Ano, Polohovací Ano, ,

Home Garden Home Garden Zahradní lehátko s kolečky Ibiza, stříbrné/černé

Zahradní lehátko s kolečky Ibiza, stříbrné/černé
Zahradní polohovatelné lehátko Ibiza s kolečky je ideální volbou pro vaše relaxační chvíle venku. S jeho pomocí si můžete užívat odpočinku na zahradě, terase nebo u bazénu. Jeho jednoduché přesunutí díky kolečkům a možnost složení přináší praktické využití a další prvky pro zvýšení vašeho pohodlí. Díky svému minimalistickému designu se lehátko Ibiza s kolečky snadno začlení do různých zahradních stylů a zároveň vytvoří centrální místo pro relaxaci a klidné chvíle.
Materiály použité při výrobě zahradního lehátka Ibiza s kolečky mají mnoho výhod. Jsou extrémně odolné vůči UV záření, což zajišťuje jejich dlouhodobou odolnost vůči slunečnímu záření. Lehátko Ibiza s kolečky nevyžaduje žádnou speciální údržbu a je snadno čistitelné pouze vlhkým hadříkem a jemným čističem. Díky pevné hliníkové konstrukci je lehátko velmi stabilní a odolné. Stříbrná hliníková konstrukce je kombinována s prošívaným čalouněním z černé látky s pěnovou výplní o výšce 4 cm. Toto čalounění je spolehlivé, odolné a rychle schnoucí.
Určitě oceníte možnost složení a polohování lehátka. Složení lehátka vám umožní ušetřit místo ve skladovacím prostoru mimo sezónu. Polohování lehátka pak zvyšuje celkový komfort. Lehátko lze nastavit do 6 různých pozic, včetně plně rozložené polohy lehátka, a to podle vašich preferencí. Kolečka na lehátku jsou velmi praktická a usnadňují přesun lehátka podle vašich potřeb.
Vyberte si toto extrémně praktické a stylové zahradní polohovací lehátko Ibiza s kolečky a užívejte si maximálního komfortu ve vašich volných chvílích.
Ibiza s kolečky tedy nabízí:

možnost složení
možnost polohování
odolné materiály – UV ochrana
praktická kolečka
nadčasové provedení

Výrobce Home Garden
Výrobce Home Garden
Distribuce CZ
Výška 30 cm
Šířka 67 cm
Materiál Látka, Hliník
Barva černá
Délka 192 cm
Nosnost 120 kg
Skládací Ano
Polohovací Ano