Home Garden Home Garden Zahradní lehátko s kolečky Ibiza, šedé

3590.00 Kč

Výrobce Home Garden, Distribuce CZ, Výška 30 cm, Šířka 67 cm, Materiál Látka, Hliník, Barva šedá, Délka 192 cm, Nosnost 120 kg, Skládací Ano, Polohovací Ano, ,

Home Garden Home Garden Zahradní lehátko s kolečky Ibiza, šedé

Zahradní lehátko s kolečky Ibiza, šedé
Zahradní polohovatelné lehátko Ibiza s kolečky je skvělou volbou pro relaxaci na zahradě, terase nebo u bazénu. Jeho jednoduché přesunutí pomocí koleček a možnost složení přináší praktičnost a další prvky pro zvýšení pohodlí. Minimalistický design lehátka Ibiza s kolečky zapadne do různých zahradních stylů a vytvoří přitom centrální místo pro odpočinek a klidné chvíle.
Materiály použité při výrobě zahradního lehátka Ibiza s kolečky mají mnoho výhod. Jsou extrémně odolné vůči UV záření, což zajišťuje jejich dlouhodobou odolnost vůči slunečnímu záření. Lehátko Ibiza s kolečky nevyžaduje žádnou speciální údržbu a je snadno čistitelné pouze vlhkým hadříkem a jemným čističem. Díky pevné hliníkové konstrukci je lehátko velmi stabilní a odolné. Šedá hliníková konstrukce je doplněna o prošívané čalounění z šedé látky s pěnovou výplní o výšce 4 cm. Toto čalounění je spolehlivé, odolné a rychle schnoucí.
Určitě oceníte možnost složení a polohování lehátka. Složení lehátka vám umožní ušetřit místo ve skladovacím prostoru mimo sezónu. Polohování lehátka pak zvyšuje celkový komfort. Lehátko lze nastavit do 6 různých pozic, včetně plně rozložené polohy lehátka, a to podle vašich preferencí. Kolečka na lehátku jsou velmi praktická a usnadňují přesun lehátka podle vašich potřeb.
Vybavte si svou zahradu tímto extrémně praktickým a vkusným zahradním polohovacím lehátkem Ibiza s kolečky ve šedé barvě. Užívejte si své volné chvíle na maximum s tímto pohodlným a stylovým zahradním lehátkem.
Ibiza s kolečky tedy nabízí:

možnost složení
možnost polohování
odolné materiály – UV ochrana
praktická kolečka
nadčasové provedení

Výrobce Home Garden
Výrobce Home Garden
Distribuce CZ
Výška 30 cm
Šířka 67 cm
Materiál Látka, Hliník
Barva šedá
Délka 192 cm
Nosnost 120 kg
Skládací Ano
Polohovací Ano