Home Garden Home Garden Polohovatelné lehátko Ibiza Relax, stříbrné/taupe

1990.00 Kč

Výrobce Home Garden, Distribuce CZ, Výška 110-83 cm, Šířka 60 cm, Hloubka 73-104 cm, Materiál Síťovina, Hliník, Barva hnědá, Skládací Ano, Polohovací Ano, , ,

Home Garden Home Garden Polohovatelné lehátko Ibiza Relax, stříbrné/taupe

Polohovatelné lehátko Ibiza Relax, stříbrné/taupe
Polohovatelné lehátko Ibiza Relax je skvělou volbou pro ty, kteří hledají praktické a vkusné zahradní lehátko. Jeho minimalistický design se hodí do různých zahradních prostorů a vytváří příjemné centrální místo pro odpočinek a klidné chvíle pohody.
Materiály použité na výrobu lehátka Ibiza Relax mají mnoho výhod. Jsou extrémně odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a nevyžadují žádnou speciální údržbu. Stačí lehátko čistit pouze navlhčeným hadříkem s jemným čističem. Pevná hliníková konstrukce zajišťuje stabilitu a odolnost lehátka. Stříbrná hliníková konstrukce je kombinována s čalouněním z taupe síťoviny, která je maximálně prodyšná. Použitá síťovina je spolehlivá, nedoformuje se a rychle schnou.
Další výhodou lehátka je možnost složení a polohování. Během mimo sezónu lze lehátko snadno složit a ušetřit tak místo ve skladovacím prostoru. Polohování lehátka pak zvyšuje celkový komfort. Lehátko lze nastavit do 7 různých pozic podle vašich preferencí. Tímto praktickým a elegantním zahradním polohovacím lehátkem si vybavte svou zahradu a užívejte si volné chvíle na maximum.
Ibiza Relax tedy nabízí:

možnost složení
možnost polohování
odolné materiály
nadčasové provedení

Výrobce Home Garden
Výrobce Home Garden
Distribuce CZ
Výška 110-83 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 73-104 cm
Materiál Síťovina, Hliník
Barva hnědá
Skládací Ano
Polohovací Ano