Halmar Halmar Zdobený TV stolek MEZO

2990.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Šířka 120 cm, Hloubka 39 cm, Materiál MDF deska, Povrchová úprava Dýha, Výška 60 cm, , , , ,

Halmar Halmar Zdobený TV stolek MEZO

Kvalita, přesnost a moderní design – to jsou hlavní charakteristiky stolku Mezo.

Zdobený TV stolek MEZO
TV stolek Mezo je velice originálním kouskem, který rozzáří Váš obývací pokoj. Tento stolek je velice moderní a je zastáncem současného designu, avšak pamatuje na minulost a bere si z ní to nejlepší. Velice specifickým prvkem jsou detailně rozkreslená dvířka jednotlivých skříněk a šuplíků. Zvolené kreslené designy jsou velice nadčasové, ale především dodávají stolku osobitý design.
Díky specifickému dekoru stolek dýchá opravdovou rozmanitostí, kterou přenese i do zbylého interiéru. I přesto, že je stolek velice originální, si dokáže zachovat potřebnou jednoduchost, díky které jej lze také kombinovat s nábytkem i v jiném designu. Díky těmto vlastnostem stolek vhodně stylově zapadne do různých obývacích pokojů a poskytne místo, pro odpočinkové sledování filmů.
Celá pevná konstrukce je vyrobena z oblíbeného MDF, které je doplněno o vrstvu dýhy, která zabezpečuje přirozený dekor dřeva. Tato pevná konstrukce, je poté zasazena na čtyři nožky z oceli, která disponuje vysokou odolností, nosností a pevností. Ocel je také na svém povrchu opatřena speciální práškovou úpravou, která oceli poskytuje černý vzhled a ochranu proti nepříznivým vlivům.

odolný materiál
přírodní barevné provedení
retro design
praktické uspořádání
prostorný úložný prostor
malované detaily

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Šířka 120 cm
Hloubka 39 cm
Materiál MDF deska
Povrchová úprava Dýha
Výška 60 cm