Halmar Halmar Závěsný TV stolek LIVO , s policí a systémem push-click, v provedení matný antracit/dub votan

3090.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Šířka 180 cm, Hloubka 40 cm, Materiál MDF deska, Sklo, Povrchová úprava Lamino, Výška 30 cm, , , , ,

Halmar Halmar Závěsný TV stolek LIVO , s policí a systémem push-click, v provedení matný antracit/dub votan

Skvělý kompromis mezi moderní elegancí a efektní praktičností.

Závěsný TV stolek LIVO 180 cm
TV stolek Livo je jasným zástupcem moderního designu. Již na první pohled vás uchvátí svými čistými liniemi a minimalistickými barvami. Avšak mezi prvky moderního designu nepatří pouze nadčasový vzhled, ale i vysoká funkčnost, která je vždy vítána. U stolku Livo je tato funkčnost zajištěna uzavíratelnými skříňkami a policí, tak aby bylo možné uspořádat různou elektrotechniku, aby nic nenarušovalo atmosféru obývacího pokoje.
Nadčasový design zaručuje, že TV stolek bude možné používat i po dobu několika let, jelikož nebude podléhat času ani změně trendů. A to i díky použití vybraných kvalitních materiálů, které taktéž zvyšují životnost celé konstrukce. Krásu a benefity tohoto stolku si tedy budete moci užívat opravdu dlouho.
K výrobě celého TV stolku je použit jeden z nejčastěji používaných materiálů, a tím je MDF. Tento materiál je oblíbený především díky jeho žádaným vlastnostem, jako je vysoká odolnost, pevnost, nosnost a dlouhá životnost. Povrch MDF je navíc opatřen vrstvou lamina, které je velice snadné na údržbu.
Tělo celé konstrukce je vytvořeno v matném antracitové provedení. Matný design pak skvěle kontrastuje s dřevěným dekorem v odstínu dub votan. Antracitové provedení poté nepůsobí nudně a jednolitě, a vytváří příjemnou potěchu pro oči. Celou konstrukci poté doplňuje skleněná police, která zvyšuje elegantnost celého TV stolku, a vytváří z něj designově nápaditý kousek.
Jak už ale bylo zmíněno, TV stolek Livo není pouze okrasným kusem nábytku. Díky prostorným skříňkám vám také poskytuje praktičnost

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Šířka 180 cm
Hloubka 40 cm
Materiál MDF deska, Sklo
Povrchová úprava Lamino
Výška 30 cm