Halmar Halmar Taburet Dolly 3

790.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Výška 42 cm, Materiál Látka, Masivní dřevo, Úložný prostor Bez úložného prostoru, Barva hnědá, Průměr 28 cm, Tvar Kulatý, , , ,

Halmar Halmar Taburet Dolly 3

Taburet Dolly 3
Taburet Dolly 3 je kouzelným posezením, které rozproudí představivost malých dobrodruhů. Veselý taburet ve tvaru soba se stane výrazným prvkem v dětských pokojíčcích. Usadit se na taburetu Dolly 3 přinese dětem radostné potěšení. Veselé uši, živé oči a hravý červený nos jistě rozveselí každého malého nadšence.
S přihlédnutím k bezpečnosti a pohodlí dětí byla při výrobě taburetu Dolly 3 věnována pečlivá pozornost každému drobnému detailu. Taburet je vyroben z odolného masivního borovicového dřeva, které zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti poškození. Sob je poté „oblečen“ do krásné lehké látky připomínající pleteninu, díky čemuž je taburet příjemný a půvabný. Nohy taburetu jsou opatřeny ochrannými návleky, aby nedocházelo ke škrábancům na podlaze. Taburet Dolly 3 se skvěle hodí nejen do domácností, ale najde si také své místo v hernách, knihovnách nebo školkách.
Dolly 3 tedy nabízí:

zábavný design
hravé provedení
kvalitní materiály
stabilní konstrukci

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Výška 42 cm
Materiál Látka, Masivní dřevo
Úložný prostor Bez úložného prostoru
Barva hnědá
Průměr 28 cm
Tvar Kulatý