Halmar Halmar Taburet Bono, světle šedý

2090.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Výška 37 cm, Materiál DTD deska, MDF deska, Látka, Úložný prostor S úložným prostorem, Barva šedá, Váha 7 kg, Nosnost 100 kg, Průměr 54 cm, Povrchová úprava Lamino, Tvar Kulatý,

Halmar Halmar Taburet Bono, světle šedý

Taburet Bono, světle šedý
Hledáte praktický a funkční kus nábytku pro váš domov, který zároveň vypadá stylově a moderně? Pak byste neměli minout taburet Bono. Tento inovativní kousek slouží jako multifunkční taburet, odkládací stolek a úložný prostor v jednom. S jeho jednoduchým otočením přeměníte taburet na stolek a naopak. Jeho využití záleží na vašich preferencích a potřebách, ať už ho potřebujete jako stolek či odkládací prostor, jistě oceníte jeho praktičnost ve vašem každodenním životě.
Taburet Bono se vyznačuje moderním a elegantním designem. Jeho čalounění je provedeno v jemné látkové úpravě, která působí sofistikovaně. Rafinovaný vzor šití vytváří trojrozměrný efekt a elegantní siluetu. Odkládací část je vyrobena z kvalitní MDF desky ve spojení s DTD deskou, obojí imitující masivní dřevo, nabízející stejnou pevnost, odolnost a dlouhou životnost.
Bono tedy nabízí:

odkládací prostor
úložný prostor
rafinované řešení
originální čalounění
funkční využití

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Výška 37 cm
Materiál DTD deska, MDF deska, Látka
Úložný prostor S úložným prostorem
Barva šedá
Váha 7 kg
Nosnost 100 kg
Průměr 54 cm
Povrchová úprava Lamino
Tvar Kulatý