Halmar Halmar Skleněný konferenční stolek Moria, černý/měděný

3890.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Výška 40 cm, Materiál Sklo, Ocel, Barva černá, Rozkládací Ne, Váha 10.5 kg, Nosnost 15 kg, Průměr 82 cm, Tvar stolu Kulatý, ,

Halmar Halmar Skleněný konferenční stolek Moria, černý/měděný

Konferenční stolek Moria, sklo, černý/měděný
Moria představuje výjimečný konferenční stůl, který se vyznačuje sofistikovaným a inovativním designem. Jeho jedinečnost spočívá v kombinaci moderního vzhledu s prvotřídním provedením, které dodá vašemu interiéru úplně nový rozměr. Rozmazlete se přitažlivostí konferenčního stolku Moria a jeho nadčasovým luxusem, který zjemní váš obývací prostor.
Tento stůl zaujme svou originální konstrukcí, která je vyrobena z chromované oceli v elegantní bronzové barvě. Díky použití oceli získáte vysokou pevnost, odolnost a zajištění nosnosti po mnoho let. Kombinace těchto vlastností je charakteristická pro chromovanou ocel a samozřejmě platí i pro tento konferenční stůl.
Kombinací měděného odstínu s černou skleněnou deskou vznikne jedinečný stolek. Černá skleněná deska je zcela neobvyklým prvkem, a proto vás stolek Moria bude naprosto fascinovat. Díky svému barevnému provedení dokonale doplní váš interiér a přinese do něj přísun luxusu, který si zasloužíte.
Moria tedy nabízí:

luxus
originalitu
moderní design
pevnost
plnou omyvatelnost

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Výška 40 cm
Materiál Sklo, Ocel
Barva černá
Rozkládací Ne
Váha 10.5 kg
Nosnost 15 kg
Průměr 82 cm
Tvar stolu Kulatý