Halmar Halmar Postel Valery 160×200 cm s úložným prostorem + rošt zdarma!

10190.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Šířka 165 cm, Materiál Látka, Masivní dřevo, Úložný prostor ano, Barva šedá, Délka 214 cm, Výška nohy 5 cm, Čelo ano, Výška uložení roštu 32 cm, Výška předního čela (nohy) 36 cm, Výška zadního čela (hlava) 102 cm

Halmar Halmar Postel Valery 160×200 cm s úložným prostorem + rošt zdarma!

Postel Valery – spojení elegance, komfortu a nekonečného snu.
Postel Valery 160×200 cm s úložným prostorem + rošt zdarma!
Středem pozornosti ve vaší ložnici bude tato elegantní manželská postel Valery s prostornou zásuvkou pro extra úložný prostor. Vyrobena s pečlivostí a precizností, kombinuje kvalitní látku ve šedém odstínu s dřevěným rámem z masivu ořechového dřeva. Tento harmonický kontrast materiálů přináší do vašeho prostoru dojem modernosti a přírodního půvabu.
Se svými rozměry nabízí dostatek prostoru pro pohodlný spánek pro vás i vašeho partnera. Vysoké čelo vám poskytne oporu při čtení knihy nebo sledování oblíbeného filmu před spaním. Přítomnost praktické zásuvky pod postelí vám umožní ukládat oblečení, povlečení nebo další věci tak, aby byly snadno dosažitelné a zároveň diskrétně uschované.
Jemné detaily, jako jsou kvalitní prošívání, zakulacené rohy a precizní materiálové zpracování, dodávají této posteli eleganci a sofistikovanost. Přineste do svého domova kousek luxusu a vytvořte si příjemné prostředí pro relaxaci a regeneraci s touto úchvatnou manželskou postelí Valery. Vaše ložnice se stane krásným útočištěm, kde se budete cítit pohodlně a odpočatě každý den.

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Šířka 165 cm
Materiál Látka, Masivní dřevo
Úložný prostor ano
Barva šedá
Délka 214 cm
Výška nohy 5 cm
Čelo ano
Výška uložení roštu 32 cm
Výška předního čela (nohy) 36 cm
Výška zadního čela (hlava) 102 cm