Halmar Halmar Postel SCANDINO 160 x 200 + rošt zdarma!

9390.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Šířka 196 cm, Materiál Masivní dřevo, Samet, Úložný prostor ne, Barva šedá, Délka 216 cm, Vnitřní šířka postele 160 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Výška nohy 14 cm, Čelo ano, Výška předního čela (nohy) 31 cm

Halmar Halmar Postel SCANDINO 160 x 200 + rošt zdarma!

Zažijte dokonalý spánek a probuďte se do luxusu s postelí Scandino.

Postel SCANDINO 160 x 200 + rošt zdarma!
Postel Scandino je nejenom výjimečná svým designem, ale také nabízí další detaily, které zaručují komfort a funkčnost. Tato postel je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují její odolnost a dlouhou životnost. Čalounění sametovou látkou nejenže vytváří luxusní vzhled, ale také poskytuje příjemný pocit při doteku.
Čelo postele je pečlivě zdobeno a vytváří dokonalou oporu pro záda, ať už při čtení knihy, sledování televize nebo relaxaci. Dřevěné nohy, na kterých postel stojí, nejen dodávají stabilní základ, ale také přidávají přirozený a přitažlivý prvek do designu. Postel Scandino je vhodná pro moderní interiéry a přidává do prostoru elegantní a sofistikovanou atmosféru. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají unikátní kus nábytku, který vyzařuje šarm a styl.

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Šířka 196 cm
Materiál Masivní dřevo, Samet
Úložný prostor ne
Barva šedá
Délka 216 cm
Vnitřní šířka postele 160 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Výška nohy 14 cm
Čelo ano
Výška předního čela (nohy) 31 cm