Halmar Halmar Postel LIMA 90x, bílá

3290.00 Kč

Výrobce Halmar, Distribuce CZ, Šířka 95 cm, Materiál LTD (lamino), Délka 205 cm, Vnitřní šířka postele 120 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Výška zadního čela (hlava) 70 cm, Výška předního čela (nohy) 40 cm, Výška uložení roštu 22 cm, ,

Halmar Halmar Postel LIMA 90x, bílá

„Minimalistická, kvalitní, dřevěná postel, která uspokojí každého zákazníka.“

Postel LIMA 90 x 200 cm
Představujeme vám moderní a stylovou postel LIMA. Tato postel je vyrobena z vysoce kvalitní laminované nábytkové desky, která zajišťuje pevnost a odolnost konstrukce. Okraje postele jsou vybaveny ABS hranami, které poskytují ochranu před poškozením a zároveň dodávají estetický vzhled. Postel LIMA je skutečnou novinkou na trhu a svým moderním designem se skvěle hodí do jakékoli moderní ložnice. Je však také skvělou volbou pro pokoj mladých, kde přidá na stylu a vytvoří příjemné a útulné prostředí.
Kromě svého atraktivního vzhledu nabízí postel LIMA také pohodlný spánek. Je vybavena dostatečně prostornou lůžkovou plochou, která vám umožní se komfortně natáhnout a relaxovat. Konstrukce postele je pevná a stabilní, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Díky své univerzálnosti a vkusnému designu je postel LIMA skvělou volbou pro ty, kteří chtějí přinést moderní a elegantní atmosféru do svého společného prostoru pro odpočinek.

Výrobce Halmar
Výrobce Halmar
Distribuce CZ
Šířka 95 cm
Materiál LTD (lamino)
Délka 205 cm
Vnitřní šířka postele 120 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Výška zadního čela (hlava) 70 cm
Výška předního čela (nohy) 40 cm
Výška uložení roštu 22 cm